Gehele woning

Holiday apartment with 2 bedrooms

Fotogalerie voor Holiday apartment with 2 bedrooms

Een woonkamer met een flatscreen-televisie, een witte televisiemeubel, twee bruine banken, een houten salontafel en een groot raam.
Een badkamer met een glazen douchecabine, een wastafel, een toilet en een houten opbergmeubel.
Een zandstrand met steenranden, plantenbakken en terrasmeubels.
Een praktische keuken met houten kastjes, een magnetron, waterkoker en broodrooster. Er staan planken met kopjes en aan de muur hangt een ingelijste foto.
Een woonkamer met een open haard, een eethoek met een tafel en stoelen, en een televisie aan de muur bevestigd.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday apartment with 2 bedrooms

  • Appartement "Meerkieker" bevindt zich op de begane grond van een vier verdiepingen tellend gebouw in het Hansapark Resort. Dit prachtig ingerichte appartement beschikt over twee slaapkamers (één met een tweepersoons boxspringbed en één met twee eenpersoonsbedden), een open keuken met een gecombineerde woon- en eetkamer, een pelletkachel, een doucheruimte en een privésauna. Een grote eettafel met vier nieuwe, comfortabele stoelen nodigt uit tot een ontspannen ontbijt. In de woonkamer hangt een grote flatscreen-tv aan de muur.

    Elke slaapkamer is voorzien van verduisterende gordijnen, zodat u ook in de zomermaanden heerlijk kunt slapen. Alle ramen zijn tevens voorzien van plisségordijnen.

    De volledig uitgeruste keuken, die naadloos overgaat in de woon- en eetkamer, is voorzien van een oven, vaatwasser, koffiezetapparaat, waterkoker en meer. Er is ook een Senseo-koffiezetapparaat aanwezig. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot uw gemeubileerde terras met gedeeltelijk zeezicht.

    Indien u het linnenpakket boekt, zijn uw bedden opgemaakt bij aankomst.

    Elektriciteit wordt berekend op basis van verbruik (€ 0,60 per kWh).
    Indeling:

    Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.:
    Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen
    Huisdieren; Niet toegestaan
    Bedlinnen; Available for Rent

    Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen:
    Badhanddoeken; Available for Rent
    Wifi; Included

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Sierksdorf. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Ostsee Therme in Scharbeutz en St-Michaelis. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Hansapark en SEA LIFE Timmendorfer Strand een bezoekje brengen. Grömitzer Welle en Zoo Arche Noah zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Sierksdorf
Meer vakantiehuizen in Sierksdorf
Kaart
Sierksdorf

In de buurt

  • Een achtbaanrails tegen een helderblauwe lucht.
    Hansapark
    7 min. wandelen - 0.7 km
  • Een modern gebouw met een blauwe buitenkant en grote ramen. Op het gebouw staat een bord met een reclame voor een nieuwe attractie.
    SEA LIFE Timmendorfer Strand
    22 min. rijden - 20.5 km
  • Strand van Sierksdorf
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Hondenstrand / Natuurstrand
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Hemmelsdorfer See
    17 min. rijden - 24.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Sierksdorf - 18 min. wandelen
  • Luchthaven van Lübeck (LBC), Duitsland - 44 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    6 min. rijden
  • Ocean‘s
    7 min. rijden
  • Waterkant
    7 min. rijden
  • Plaza del mar
    6 min. wandelen
  • HAFFdüün
    7 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with 2 bedrooms?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 2 bedrooms inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 2 bedrooms uitchecken?

Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.

Waar staat Holiday apartment with 2 bedrooms?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Sierksdorf ligt op 10 minuten wandelen van Strand van Sierksdorf, Hondenstrand / Natuurstrand en Hansapark. Ook Strand van Haffkrug en Hondenpark liggen op 5 km afstand. Station Sierksdorf ligt op 18 minuten wandelen.