Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Selectable Morning Our most popular plan Japane / Shobara Hiroshima





Populaire voorzieningen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
dit pension ligt in Shōbara. Geniet van de prachtige natuur bij Hiba-Dogo-Taishaku Quasi-Nationaal Park en Hakuun Grot. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Kokuei Bihokukyuryo-park en Serakogen-boerderij. Kozan-lavendelheuvels en Kamu no Sato Rokutan-park zijn ook een bezoek waard.

Shobara, Hiroshima
In de buurt
- Hakuun Grot - 9 min. wandelen - 0.8 km
- Kokuei Bihokukyuryo-park - 3 min. rijden - 3.8 km
- Wijnmakerij van Miyoshi, Hiroshima - 15 min. rijden - 22.5 km
- Okuda Genso Sayume-kunstmuseum - 15 min. rijden - 22.5 km
- Skigebied Hiroshima Kenminnomori - 40 min. rijden - 44.0 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- カレー屋工房 - 15 min. wandelen
- ロビン - 9 min. wandelen
- しげんぼう - 4 min. wandelen
- 風龍庄原店 - 8 min. wandelen
- マルハバ - 12 min. wandelen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
106886
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Selectable Morning Our most popular plan Japane / Shobara Hiroshima
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.