Entire apartment near lake and castle - couple/family friendly
The apartment is furnished with comfortable furniture and offers a spacious open-space living room, 2 bedrooms, 1 kitchen, 1 bathroom and a great balcony to sit out. A cot bed is also provided suitable for children up to 3 years old. The high speed Wi-Fi makes it perfect for remote working guests. It is situated in an attractive area near Shkodra lake and castle. The location is excellent with a supermarket and right on a beautiful walking street near many bars / cafe, restaurants and a park. In house you can find everything you need to have a comfortable living.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan een meer
In de bergen
Dingen om te doen
Bergbeklimmen in de buurt
Fietsmogelijkheid in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Zeilen in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in de bergen en aan een meer in Shkodër. Bezoek Rozafa Kasteel en Kasteel van Shkodra, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Meer van Skadar en Ulcinj Salt Pond. Kies voor waterpret zoals zeilen of vissen of beleef avonturen zoals bergbeklimmen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Shkodër
Zijn huisdieren welkom bij Entire apartment near lake and castle - couple/family friendly?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Entire apartment near lake and castle - couple/family friendly inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 13.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Entire apartment near lake and castle - couple/family friendly uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Entire apartment near lake and castle - couple/family friendly?
Dit appartement ligt aan een meer, op 2 km afstand van Kasteel van Shkodra en Rozafa Kasteel. Ook Historisch Museum van Shkoder en Loro Boriçi-stadion liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen over Entire apartment near lake and castle - couple/family friendly