10/10 – Uitstekend
LUIS

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Vandaag, 17 aug. 2025, kost een verblijf bij TOYOTA Shirakawa-Go Eco-Institute van één nacht voor twee volwassenen op 7 sep. 2025 min. € 177,63, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Dit hotel ligt in de historische wijk, op 3,2 km van Nationaal Park Hakusan en op 10 km afstand van Historisch dorp Shirakawago en Openluchtmuseum Shirakawa-go. Ook Shirakawago Gasshozukuri Homurajin Museum en Wada-huis liggen op 10 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster