Shenzhen Nanshan Ruijing Hotel ligt in Nanshan, een wijk in Shenzhen. Winkelcentrum Coco Park en Huaqiangbei zijn niet te missen plekken als je graag wilt shoppen. Wil je liever de populaire attracties in de buurt verkennen? Ga dan naar Window of the World. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Shenzhen Bay Sportcentrum of Stadion van Shenzhen. Bekijk onze reisgids voor Shenzhen
Een koffiebar/café, een wasserij en een restaurant vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Shenzhen Nanshan Ruijing Hotel. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), rookvrije accommodatie en een bagageopslagruimte
Een 24-uurs receptie
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Zijn huisdieren welkom bij Shenzhen Nanshan Ruijing Hotel?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Shenzhen Nanshan Ruijing Hotel?
Vandaag, 4 nov. 2026, kost een verblijf bij Shenzhen Nanshan Ruijing Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 5 dec. 2026 min. € 61, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Shenzhen Nanshan Ruijing Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 06.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Shenzhen Nanshan Ruijing Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Shenzhen Nanshan Ruijing Hotel?
Dit hotel ligt in Nanshan, op 5 km afstand van Sea World, Sea World Cultuur- en Kunstcentrum en Shenzhen Bay. Ook Coastal City en Shenzhen Bay Park liggen op 5 km afstand. Sihai Station ligt op 7 minuten wandelen en naar Huaguoshan Station is het 12 minuten wandelen.