Geheel appartement

Rentalsevilla en Plaza de los Terceros

Fotogalerie voor Rentalsevilla en Plaza de los Terceros

Dineren
Buiten dineren
Terras
Interieur
2 slaapkamers, wifi, beddengoed

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Geheel appartement

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 580 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Rentalsevilla en Plaza de los Terceros

  • Appartement vlak bij Kathedraal van Sevilla
  • In de omgeving van Metropol Parasol en La Giralda ligt Rentalsevilla en Plaza de los Terceros, waar je geniet van een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
  • Een lift en rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Rentalsevilla en Plaza de los Terceros bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en aparte eetruimtes, bovenop voorzieningen zoals wifi.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Keukens met vaatwassers, broodroosters en kookplaten
    • Terrassen of veranda's, aparte eetruimtes en kookgerei, borden en bestek

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 80 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Rentalsevilla en Plaza de los Terceros?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Rentalsevilla en Plaza de los Terceros inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Rentalsevilla en Plaza de los Terceros uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Rentalsevilla en Plaza de los Terceros?

Dit appartement ligt in Casco Antiguo, op 5 minuten wandelen van Palacio de las Dueñas en Metropol Parasol. Ook Kathedraal van Sevilla en La Giralda liggen op een kwartiertje wandelen. Plaza Nueva Tramhalte ligt op 12 minuten wandelen en naar Archivo de Indias Tramhalte is het 15 minuten wandelen.

Beoordelingen over

Beoordelingen

6,0