Numa Seville Alegre ligt in Sevilla in het stadscentrum. Kathedraal van Sevilla en La Giralda zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag van de natuur wilt genieten, kan dat bij Plaza de España. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Olympisch Stadion of Estadio Benito Villamarín. Bekijk onze reisgids voor Sevilla
Dit rookvrije aparthotel beschikt over een dakterras, een wasserij en een snelle incheckservice. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een snelle uitcheckservice. Geniet in elk aparthotel van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met kabelzenders, terwijl een eetruimte en een zitruimte voor nog meer comfort zorgen. Wekelijkse schoonmaakservice.
Numa Seville Alegre heeft 9 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een (laptop)kluis en een espressoapparaat. Deze kamers met een zitruimte zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd en hebben eettafels. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Alle kamers in dit aparthotel met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een douche, designer toiletartikelen en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 25+ Mbps). Elke flatscreentelevisie van 43 inch heeft kabelzenders. Ook heeft elke kamer gratis flessenwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. Wekelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is hypoallergeen beddengoed beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Schoonmaakartikelen
Eetopties
Dagelijks afhaalontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 05.30 uur tot 07.00 uur: EUR 12 voor volwassenen en EUR 12 voor kinderen
Eettafel
Slaapkamers
Hypoallergeen beddengoed
Luxe beddengoed
Badkamer
1 privébadkamer
Designer toiletartikelen
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Eettafel
Entertainment
Flatscreen-tv van 43 inch met kabelzenders
Buiten
Dakterras
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Tot 15 kg per huisdier
Toeslag: EUR 15 per huisdier per nacht
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift (100 centimeter brede deur)
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
(Laptop)kluis
Bagageopslag
Gratis mineraalwater
Kluisjes
Mobiele toegangssleutel
Strijkijzer/strijkplank
Wekelijkse huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
In een historische wijk
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
9 units
Bulkdispensers voor toiletartikelen
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Tussen 22.00 uur en 08.00 uur dient het stil te zijn in deze accommodatie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De deuren op slot doen
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 15 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt voor onderweg: ongeveer EUR 12 voor volwassenen en EUR 12 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Registratienummer van de accommodatie A/SE/00444, A/SE/00444, ESHFTU00C041026000161326007000000000000000A/SE/004440,ESHFTU00C041026000161326008000000000000000A/SE/004449, A/SE/00444, ESHFTU00A041026000161326002000000000000000A/SE/004447, A/SE/00444, ESHFTU00A041026000161326001000000000000000A/SE/004448, A/SE/00444, ESHFTU00A041026000161326003000000000000000A/SE/004446,ESHFTU00B041026000161326006000000000000000A/SE/004442, A/SE/00444, ESHFTU00B041026000161326004000000000000000A/SE/004444, ESHFTU00B041026000161326005000000000000000A/SE/004443
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
numa | Alegre Apartments
numa I Alegre Apartments
Numa Seville Alegre Seville
Numa Seville Alegre Aparthotel
Numa Seville Alegre Aparthotel Seville
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Numa Seville Alegre?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 15 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Numa Seville Alegre?
Vandaag, 31 mrt. 2026, kost een verblijf bij Numa Seville Alegre van één nacht voor twee volwassenen op 6 apr. 2026 min. € 144, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Numa Seville Alegre inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Numa Seville Alegre uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Numa Seville Alegre?
Dit aparthotel ligt in Casco Antiguo, vlak bij Plaza de San Francisco en Kathedraal van Sevilla. Ook La Giralda en Alcázar liggen op 10 minuten wandelen. Plaza Nueva Tramhalte ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Archivo de Indias Tramhalte is het 6 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Numa Seville Alegre
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,8
Voorzieningen
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 52 van 99 beoordelingen
10 - Uitstekend
52
Gastenscore: 8 - Goed. 22 van 99 beoordelingen
8 - Goed
22
Gastenscore: 6 - Redelijk. 15 van 99 beoordelingen
6 - Redelijk
15
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 99 beoordelingen
4 - Matig
6
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 99 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Patrick
11 sep 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great beds, nice space room in the historial centre of the city.
Patrick
9 nachten verbleven in augustus 2024
4/10 – Matig
Asli
Reisde met familie
24 mrt 2026
Negatief: Netheid
It’s in a central location. No reception all check in/out comms done electronically which is fine. The bed was comfy and shower worked well.
We were allocated a basement apartment and it was really disappointing. These no light at all enters the apartment and it wasn’t very clean. The whole place felt damp and smelled of sewage. Few flies here and there. It looked tired and could do with a lick of paint. The only window there was looks to the courtyard and very little airing can happen. Overall very disappointed as the general feel of Numa comes across very boutique and this was anything but.
Asli
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Alejandra
21 mrt 2026
Positief: Netheid
Centrally located. Room smelled a bit funny but other than that it was great.
Alejandra
3 nachten verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Lara
Reisde met partner
6 mrt 2026
Super bien situé tout peut être fait a pied!
Lara
4 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Sara
Reisde met partner
2 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect location
Sara
2 nachten verbleven in december 2025
4/10 – Matig
Marco
Reisde met een groep
2 jan 2026
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Camera con spazi piccoli per quattro persone e letti scomodi. Rumorosa perché a piano terra sulla strada con locale serale
Marco
4 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Utayba, Rochester Hills
27 dec 2025
Utayba
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Tiago
Reisde met familie
27 dec 2025
Positief: Voorzieningen
Nice location, great and cozy place to stay in Sevilla. Highly recommended!
Tiago
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Ian, Hamburg
1 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect location! Right by the cathedral.
One thing I didn’t know to do was who to contact about the non functioning bedside lamps.
Also, I wish there was a mop. 😊
But I enjoyed my stay. Thank you!
Ian
4 nachten verbleven in november 2025
4/10 – Matig
stefano
Reisde met familie
25 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Posizione fantastica, appartamento discreto, pulito, ma check-in poco chiaro. Angolo cottura da migliorare con aggiunta di maggiori accessori.
stefano
2 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Mushtaq, Batley
16 nov 2025
Mushtaq
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Sue, Ruislip
Reisde met partner
11 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely location in the centre yet quiet at night. The apartment was excellent.
Sue
3 nachten verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Daniel
21 okt 2025
Les points positives : arrivée facile et dynamique, l’emplacement est idéal à quelque pas des sites touristiques principaux de la Ville. Appartement spacieux et avec une bonne distribution.
Le point négative : odeur à égout insupportable qui se manifeste de façon intermittente par de longues périodes, surtout dans la chambre à coucher. Première nuit cauchemardesque, nous avons dû dormir dans le salon, car impossible à respirer dans la chambre.
Daniel
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Valentine
Reisde met familie
21 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Emplacement idéal, services proposés qualitatifs (chauffeur à l'arrivée à l'aéroport, petits déjeuners livres devant la porte, climatisation, chambre spacieuse) . On n'entend pas le bruit de la rue. Très beau toit terrasse.
Petit bémol sur la qualité du petit déjeuner (produit industriel, cher) et sur le bruit du frigo (qu'on débranchait la nuit pour pouvoir dormir !)
Valentine
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Morten
16 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Centralt beliggende hotel. På trods af at det er midt i den gamle bydel så er der dejligt roligt.
Værelset har alt du har brug for.
Vi har kun en kritik. Morgenmaden. Vi kommer gerne igen men dropper næste gang morgenmaden. Det er ikke imponerende. Der er fine restauranter 10 meter fra hotellet der serverer morgenmad til ok priser.
Morten
4 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Jiyeon
15 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location is great
Jiyeon
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
YU JIN
11 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
기차역에서 택시타고 가도 캐리어를 조금 끌어야 하는
위치에 있어요. 미리 소통해서 핀번호 받으니 체크인에 불폄함이 없었어요. 취사와 빨래가 가능해서 여행 중간에 머물기에 딱 좋았고, 대성당뿐만 아니라 뚜론샵이나 여러 카페가 주변에 많아서 이용하기 편리했습니다. 체크아웃 후 옥상에 무료이용가능한 락커도 있어요.
식사도 직접 해먹고 빨래도 할 수 있어 편리해요. 기차역에서
YU JIN
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Jorge Alan
Zakenreiziger
16 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Jorge Alan
5 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Niuvis
Reisde met familie
3 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo bien
Niuvis
7 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
sylvi
31 aug 2025
sylvi
6 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Jill
Reisde met familie
22 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Très bon emplacement
Ça a mal commencé... on nous dit que la chambre est prête pour 15h00, on arrive à 15h30 et l on tombe sur une personne qui nous demande de repasser pour 16h00, parce que le nettoyage n'est pas finit... Nous avons donc dû attendre a la porte 30 minutes avec les valise qu on veuille bien nous laisser l accès à l'appartement. Je trouve cela très désagréable, soit vous changez les horaires du check in, soit vous vous organisez différemment, parce qu attendre avec les valises dehors n est pas du tout plaisant. De plus l appartement est très très mal isolé, on entend tout les bruits de la rue (les livraisons de bouteilles à 7h30 du matin pour les bars,...) et du sas (autres voyageurs qui parlent). Mais l appartement est situé dans un très bon emplacement. Juste en bas on a un spectacle de flamenco et l agence du city tour ou subway. Les comlerces, restaurant et bars sont à 1min à pied. Et sur la terrasse de l'immeuble il y a un rooftop avec vue sur la cathédrale de Séville, ce qui est très agréable en fin de journée pour se poser boire un verre en attendant que la machine à laver se fasse dans la buanderie attenantes. L intérieur de l'appartement est bien pensé et confortable, il y a un grand frigidaire et les lits sont confortables. Tout est fais pour que l on s y sente comme à la maison (petite table a repasser, dosettes, café, sucre, poivre. Le bémol ? L'odeur du gel douche qui ne sent pas très bon.
Jill
4 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Mark
Reisde met familie
12 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Studio was in an excellent location and had all the amenities we needed. There was a local issue with a power cut when we arrived but the local staff and the technical team couldn’t have been more helpful.
Would highly recommend
Mark
4 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Yunior, Monsheim
Reisde met familie en kleine kinderen
28 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing property, great location and walkable to the main center
Yunior
2 nachten verbleven in juli 2025
2/10 – Ontzettend slecht
ROWAN
Reisde met partner
24 jul 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The air conditioning does not work at this property. Numa advertises having air conditioning but they do not. When I reached out to them to ask why the system was broken they completely ignored my requests. Furthermore, the bedsheets had stains and small bugs were found all over the apartment. Do not stay with Numa. This is a tourist trap and They terrible customer service. Worst experience of my life.
ROWAN
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Cinthia
20 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten