Fotogalerie voor Casa Palacio Bailén by Magno Apartments





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 314
inclusief belastingen en toeslagen
9 okt - 10 okt
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven
Alle foto's voor Exclusief appartement laden

Exclusief appartement
Hoogtepunten
Een gemeubileerde patio
Een aparte eetruimte
Een aparte zitruimte
Eigen bubbelbad
Klimaatregeling
Keuken
Een koelkast/vriezer
Een vaatwasser
Alle foto's voor Comfort maisonnette laden

Comfort maisonnette
Hoogtepunten
Een aparte eetruimte
Een aparte zitruimte
Klimaatregeling
Keuken
Een koelkast/vriezer
Een vaatwasser
Wasmachine
2 slaapkamers
Alle foto's voor Superior appartement laden

Superior appartement
Hoogtepunten
Een aparte eetruimte
Een aparte zitruimte
Klimaatregeling
Keuken
Een koelkast/vriezer
Een vaatwasser
Wasmachine
2 slaapkamers
Alle foto's voor Premium appartement laden

Premium appartement
Hoogtepunten
Een aparte eetruimte
Een aparte zitruimte
Klimaatregeling
Keuken
Een koelkast/vriezer
Een vaatwasser
Wasmachine
2 slaapkamers
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

C. Bailén, Seville, Sevilla, 41001
Over deze accommodatie
Casa Palacio Bailén by Magno Apartments
Aparthotel met een buitenzwembad, op wandelafstand van Winkelcentrum Plaza de Armas
Dit rookvrije aparthotel beschikt over een buitenzwembad en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in elk aparthotel van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een wasmachine en een eetruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een zitruimte.
Casa Palacio Bailén by Magno Apartments heeft 4 kamers met een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Alle kamers hebben een zitruimte. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte.
Elke badkamer is voorzien van een douche en gratis toiletartikelen. In dit aparthotel in Sevilla is wifi gratis, met een snelheid van 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen).
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Gelijkaardige accommodaties

Casa Sevilla 1920 Suites by Época
Casa Sevilla 1920 Suites by Época
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Buitenruimte
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 143 beoordelingen
De prijs is € 443
inclusief belastingen en toeslagen
6 okt - 7 okt
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Schoonmaakkosten: EUR 45 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie A/SE/00575
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.