Geheel appartement
Comfortable apartment near Seville city center
Dit appartement met een keuken ligt op 10 minuten stappen van Alcázar
Fotogalerie voor Comfortable apartment near Seville city center





Beoordelingen
9,2 op 10 –
Fantastisch
Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamer88 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Slow Suites Salvador
Slow Suites Salvador
- Zwembad
- Kinderzwembad
- Gratis wifi
- Airconditioning
9.0 van 10, Fantastisch, 217 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
1011975302062
Over deze buurt

Sevilla
In de buurt
Torre del Oro5 min. wandelen - 0.5 km
Triana Bridge8 min. wandelen - 0.7 km
Plaza de Toros de la Real Maestranza8 min. wandelen - 0.7 km
Alcázar10 min. wandelen - 0.9 km
Kathedraal van Sevilla10 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
- Metrostation Plaza de Cuba - 4 min. wandelen
- San Jerónimo Station - 10 min. rijden
- Sevilla (SVQ-San Pablo) - 31 min. rijden
Restaurants
- Restaurante Río Grande Sevilla3 min. wandelen
- Abades Triana4 min. wandelen
- Bar El Bistec3 min. wandelen
- Kiosko Las Flores3 min. wandelen
- Bar Santa Ana3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Comfortable apartment near Seville city center
Beoordelingen
9,2








