Holiday Home 'Art and Relaxation in Seville' with Private Terrace, Wi-Fi & Air Conditioning
Gelegen in Sevilla biedt dit vakantiehuis van 120 m² comfortabel plaats aan maximaal 5 personen, met 2 slaapkamers, 1 woonkamer en 1 badkamer. Jullie beschikken over een volledig uitgeruste keuken voor extra gemak. De woning is voorzien van snel Wi-Fi geschikt voor videogesprekken, airconditioning, televisie, video on demand, wasmachine, droger, ventilator en een aparte werkplek.
Parkeren op straat is mogelijk en het openbaar vervoer is gemakkelijk bereikbaar in de buurt. Houd er rekening mee dat evenementen niet zijn toegestaan in de woning. Minstens één van jullie moet minimaal 35 jaar oud zijn.
Zoals gebruikelijk in historische gebouwen in Sevilla mag toiletpapier niet in het toilet worden gegooid. Er is een afgesloten afvalemmer met deksel voor dit doel aanwezig.
dit vakantiehuis ligt in Bellavista-La Palmera, een wijk in Sevilla. Kathedraal van Sevilla en Alcázar zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag van de natuur wilt genieten, kan dat bij Plaza de España. Acuario de Sevilla en Casa de la Ciencia zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Sevilla
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'Art and Relaxation in Seville' with Private Terrace, Wi-Fi & Air Conditioning?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Home 'Art and Relaxation in Seville' with Private Terrace, Wi-Fi & Air Conditioning?
Vandaag, 1 nov. 2026, kost een verblijf bij Holiday Home 'Art and Relaxation in Seville' with Private Terrace, Wi-Fi & Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 3 nov. 2026 min. € 231, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Art and Relaxation in Seville' with Private Terrace, Wi-Fi & Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Art and Relaxation in Seville' with Private Terrace, Wi-Fi & Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Home 'Art and Relaxation in Seville' with Private Terrace, Wi-Fi & Air Conditioning?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Bellavista-La Palmera, op 5 km afstand van Estadio Benito Villamarín, Gran Hipódromo de Andalucía Javier Piñar Hafner en Hospital Universitario Virgen del Rocío. Ook Kathedraal van Sevilla en Alcázar liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Holiday Home 'Art and Relaxation in Seville' with Private Terrace, Wi-Fi & Air Conditioning
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
30 mei 2026
Het was nog mooier dan op de foto’s!
Pros: De sfeer in het huis, de kleuren en de prachtige schilderijen! De bedden waren ook heerlijk. En de airco en wasmachine.
Het treinstation vlakbij waardoor we snel en simpel naar het centrum konden. En een geweldig restaurantje vlakbij.
Cons: Ik kan niets verzinnen wat ons niet beviel.
Van een partnersite
6/10 – Matig
9 sep 2026
Eine kleine Wohnung die mit viel Liebe eingerichtet ist.
Pros: Sehr gute und herzliche Kommunikation mit der Gastgeberin Ana.