10/10 – Uitstekend
Robert Marvin

















In dit appartement in Seven Mile Beach is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. Zakelijke voorzieningen zijn onder meer telefoons met gratis lokale gesprekken (hiervoor kunnen beperkingen gelden).










De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Dit appartement in Seven Mile Beach ligt op 15 minuten wandelen van Seven Mile Beach en Stranden van Grand Cayman. Ook Tiki Beach en Governors Square liggen op 2 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster




