Fotogalerie voor Primrose Cottage with Log Burner (Dog Friendly)





Beoordelingen
9,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
2 slaapkamers 1 badkamer Max. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Attermire - Bridge End Mill - Settle
Attermire - Bridge End Mill - Settle
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Microgolfoven
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
deze cottage ligt in Settle in een landelijke omgeving. Bezoek Ribblehead Viaduct en Kilnsey Park Estate, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Yorkshire Dales National Park en Malham Tarn.
Settle, England
In de buurt
- Settle Tourist Information Centre - 3 min. wandelen - 0.3 km
- Settle Victoria Hall - 5 min. wandelen - 0.4 km
- The Ingleton Waterfalls Trail - 20 min. rijden - 21.3 km
- Malham Cove - 22 min. rijden - 16.3 km
- Gordale Scar - 24 min. rijden - 20.7 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- The Fisherman - 5 min. wandelen
- The Crown - 8 min. rijden
- The Buck Inn - 15 min. rijden
- The Golden Lion Hotel - 8 min. rijden
- Rind Pizza @ The Courtyard Dairy - 5 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
9,6