Gehele woning

Casa 28 with Private Pool, Private Terrace and Wi-Fi

Fotogalerie voor Casa 28 with Private Pool, Private Terrace and Wi-Fi

Een modern buitenzwembad met ligbedden, een helderblauw zwembad en uitzicht op het omliggende landschap.
Een moderne buitentuin met een houten wand, een grindpad en kleine planten.
Een modern gebouw met een houten wand, een unieke boomsculptuur en een terras met een tafel en stoelen.
Een moderne keuken met witte kasten, een inbouwoven, een spoelbak en barstoelen.
Een slaapkamer met een bed, een klein tafeltje, een raam met gordijnen en uitzicht op buiten.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Buitenruimte
  • Barbecue
  • Open haard
De huidige prijs is € 2.889
inclusief belastingen en toeslagen
4 nov - 5 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Casa 28 with Private Pool, Private Terrace and Wi-Fi

  • Casa 28 heet jullie welkom aan de Lagoa de Albufeira in Sesimbra en biedt een ruime vakantiewoning van 198 m², ideaal voor maximaal 6 personen. Er zijn 3 comfortabele slaapkamers en 3 badkamers, zodat iedereen voldoende ruimte heeft. De woning beschikt over Wi-Fi, tv, self check-in en een volledig uitgeruste keuken met vaatwasser en koffiemachine voor extra gemak.



    Buiten genieten jullie van een privétuin, balkon en open terras, waar jullie heerlijk kunnen ontspannen bij het privézwembad. Er is een eigen barbecue voor gezellige maaltijden in de buitenlucht en toegang tot een gedeeld speelplein, ideaal voor gezinnen.



    Voor parkeren is er 1 gedeelde plek op het terrein, 1 gedeelde plek in de garage en parkeergelegenheid op straat. Roken, huisdieren en evenementen zijn niet toegestaan in het huis.



    Het huis ligt op slechts 1 km van de oceaan en de lagune, met het strand Lagoa de Albufeira op 3 minuten rijden. Sesimbra ligt op 15 km afstand en Lissabon op 40 km. Golfliefhebbers vinden de PGA Aroeira golfbaan (36 holes) op 27 km en Quinta do Peru Golf Course op 19 km. Cafés, markten en restaurants zijn binnen 8 minuten bereikbaar. In het hoogseizoen of in het weekend is er op 7 minuten lopen een kleine biologische markt. De hosts wonen in de buurt, maar niet op het terrein.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Sesimbra. RioSul Shopping en Winkelcentrum Almada Fórum zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Meco strand en Praia das Bicas verkennen. Bekijk onze reisgids voor Sesimbra
Meer vakantiehuizen in Sesimbra
Kaart
Lagoa de albufeira -Sesimbra

In de buurt

  • Een kustpad met palmbomen, een strand en een klif.
    Strand van Sesimbra
    19 min. rijden - 17.7 km
  • Lagoa Pequena
    11 min. rijden - 6.3 km
  • Meco strand
    11 min. rijden - 7.4 km
  • Praia das Bicas
    16 min. rijden - 9.6 km
  • Castelo de Sesimbra
    17 min. rijden - 15.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Penalva - 25 min. rijden
  • Cascais (CAT) - 70 min. rijden

Restaurants

  • Piscina
    29 min. rijden
  • Hangar Meco
    9 min. rijden
  • restaurante o lagoeiro
    8 min. wandelen
  • Pizza na Praia
    7 min. rijden
  • Principe Real
    12 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Casa 28 with Private Pool, Private Terrace and Wi-Fi?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Casa 28 with Private Pool, Private Terrace and Wi-Fi?

Vandaag, 2 nov. 2026, kost een verblijf bij Casa 28 with Private Pool, Private Terrace and Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 4 nov. 2026 min. € 2.889, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Casa 28 with Private Pool, Private Terrace and Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Casa 28 with Private Pool, Private Terrace and Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Casa 28 with Private Pool, Private Terrace and Wi-Fi?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Sesimbra ligt op 1,7 km van Meco strand en op 3,3 km van Lagoa Pequena. Ook Praia das Bicas en Praia do Ouro liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk