Kombo Beach Resort ligt aan het strand in Serrekunda. Bezoek Boog van 22 juli en Fort Bullen, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Bijilo Forest Park en Abuko Nature Reserve. Zoek het water op voor activiteiten zoals kajakken en surfen/bodyboarden of beleef een avontuur zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Serrekunda
Kotu Strand, Serrekunda
In de buurt
Bijilo Beach
6 min. rijden - 4.5 km
Kololi Beach
6 min. rijden - 3.8 km
Ambachtsmarkt van Senegambia
2 min. wandelen - 0.2 km
Sir Dawda Kairaba Jawara International Conference Center
6 min. rijden - 4.9 km
Strand van Banjul
17 min. rijden - 16.2 km
Lokaal vervoer
Banjul (BJL-Banjul Intl.) - 39 min. rijden
Restaurants
Tamala Beach Resort
19 min. wandelen
La Parisienne
4 min. rijden
The Butchers Shop
4 min. rijden
El Sol
4 min. rijden
Samba's Kitchen
3 min. rijden
Over deze accommodatie
Kombo Beach Resort
Hoogtepunten van de accommodatie
Een strandbar, een terras en een tuin verwelkomen je bij Kombo Beach Resort. Dit hotel is fantastisch om van de zon te genieten met een ligging aan het strand, dineren aan zee en volleybal op het strand. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, lunch, diner en een kindermenu, en je geniet er van uitzicht op de zee. Naast een droogkuis/wasserijservice en 3 bars, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een buitenzwembad met parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Tennislessen ter plaatse, rookvrije accommodatie en strandlakens
Een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
De 250 kamers bieden leuke voordelen zoals airconditioning en aparte zitruimtes, naast extra's zoals kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Douches, haardrogers en zeep
Flatscreentelevisies met kabelzenders
Gemeubileerde balkons of terrassen, aparte zitruimtes en dagelijkse schoonmaak
All-inclusive details
Er zijn all-inclusive kamertarieven beschikbaar bij Kombo Beach Resort. Deze prijzen zijn hoger omdat het eten en drinken ter plaatse bij de kamerprijs is inbegrepen (er gelden mogelijk beperkingen).
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
2 restaurants
3 bars/lounges
Een strandbar
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Barracuda Beach Bar
Kingfisher
Kudula
The Brasserie
Dingen om te doen
Beachvolleyballen
Buitenzwembad
Golflessen
Tennislessen
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
24-uursreceptie
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan het strand
Parasols bij het zwembad
Strandlakens
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
2 etages
4 gebouwen
Gebouwd in 1983
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Meer
Airconditioning
Apart zitgedeelte
Bureau
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor een spelletje golf. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Voor sommige faciliteiten is de toegang beperkt. Voor meer informatie kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Kombo
Kombo Beach Hotel
Kombo Beach Hotel Serrekunda
Kombo Beach Serrekunda
Kombo Hotel
Kombo Beach Hotel
Kombo Beach Resort Hotel
Kombo Beach Resort Serrekunda
Kombo Beach Resort Hotel Serrekunda
Veelgestelde vragen
Beschikt Kombo Beach Resort over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Kombo Beach Resort?
Vandaag, 30 mrt. 2026, kost een verblijf bij Kombo Beach Resort van één nacht voor twee volwassenen op 26 apr. 2026 min. € 93, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Kombo Beach Resort?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Kombo Beach Resort inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Kombo Beach Resort uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Is Kombo Beach Resort all-inclusive?
Bepaalde tarieven van deze accommodatie zijn all-inclusive.
Waar staat Kombo Beach Resort?
Dit hotel in Serrekunda ligt aan het strand, binnen 5 km afstand van Ambachtsmarkt van Senegambia, Kololi Beach en Senegambia Beach. Ook Strand van Bakau en Bijilo Beach liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Kombo Beach Resort
7,4
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
7,6
Locatie
7,8
Personeel en service
7,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 29 van 126 beoordelingen
10 - Uitstekend
29
Gastenscore: 8 - Goed. 52 van 126 beoordelingen
8 - Goed
52
Gastenscore: 6 - Redelijk. 20 van 126 beoordelingen
6 - Redelijk
20
Gastenscore: 4 - Matig. 18 van 126 beoordelingen
4 - Matig
18
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 7 van 126 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
7
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Annemie
Reisde met familie
7 apr 2024
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Er stond op de website nergens vermeld dat de accommodatie maar gedeeltelijk werd gerenoveerd. Alle foto's zijn van de vernieuwde gebouwen. Spijtig genoeg kregen wij een kamer in het niet gerenoveerde gedeelde, maar betaalden dezelfde prijs als voor een grotere kamer in het gedeelte dat wel gerenoveerd was. Aan de receptie konden ze ons één nacht geven in een nieuwe kamer, maar moesten we de rest van ons verblijf in de oude kamer blijven. We hebben dit niet gedaan, om een verhuis voor één nacht te vermijden. Zeer teleurstellend, want normaal gezien doen we geen luxe resorts, maar wilden we de kinderen dit voor een keer wel gunnen voor de laatste nachten van ons verblijf in Gambia.
Annemie
3 nachten verbleven in april 2024
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
15 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Het hotel heeft heel veel faciliteiten, maar is wel een beetje aan het verouderen.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in maart 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
22 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service
gemoedelijk hotel
een gezellig, middelgroot hotel, direct gelegen aan het strand, met ligbedden. prachtig gelegen, en veel bedrijvigheid. fijn zwembad, Redelijk ontbijt, en een matige keuken. Vriendelijk personeel, wat alles zal doen om je te helpen. natuurlijk wel tegen de gebruikelijke fooi. Kamers ruim, goed bed , airco, een vrij eenvoudige indeling maar met een goede douche.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in april 2018
8/10 – Goed
Anton, Amsterdam
17 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bij strand, entertainment
Heerlijk bij strand, verschillende restaurants en tenniscourts. Ik heb me vermaakt.
Anton
7 nachten verbleven in maart 2018
8/10 – Goed
Jackie, België
13 dec 2017
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Goed hotel prijs kwaliteit
Is een goed hotel gelegen aan het strand.
Heerlijk ontbijt en lekker eten.
Goed prijs kwaliteit hotel.
Standaard kamers zouden wel moeten uitgerust zijn met haardroger zoals vermeld.
Er zijn enkele heel gemotiveerde werknemers, niet allemaal uiteraard maar de managers stralen dit zelf ook niet allemaal uit.
Jackie
10 nachten verbleven in december 2017
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
11 jan 2014
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A disappointment for a 5 star hotel
For a 5 star hotel this was really a big disappointment, I don't recommend this hotel to others. Wifi is not free and quite expensive (nowadays this should be a free service since most hotels offer it for free) and does not work properly and very slow. Breakfast is okay but not outstanding; services are okay but not excellent. For a 5 star hotel I would expect at least a hairdryer in the room, but this was not the case etc. I was there for my work, not for holiday. Maybe it is a good hotel for easy-going hotel, but definitely not for people who come on a business trip and need efficient and effective services like e.g. good internet access.
Geverifieerde reiziger
4/10 – Matig
Karim, Ottignies
27 apr 2013
Negatief: Personeel en service
internet is betalen (2.5 euros/uur)
Karim
6/10 – Redelijk
David Earlston
Reisde met familie en kleine kinderen
22 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A 5-star hotel with a 2-star overbooking issue. (Note: many guests were faced with the same problem we had.) We arrived at Kombo Beach Hotel at 2 am on a Saturday night with our two children, tired from the late night flight, but eagerly awaiting the superior room we booked for a week's stay months in advance, only to be told that there was no room for us. Imagine, landing in a new country in the middle of the night, to be told that the room you paid for was not available and that there were NO OTHER ROOMS IN THE HOTEL FOR YOU AND YOUR FAMILY!!! The front desk staff then explained to us that they would put us in a neighbouring hotel overnight and that we could speak to the manager the next day at 10 am. We were not satisfied with this but had no choice as we were effectively homeless and so we relunctantly took this option. After walking a few meters down the road to a neighbouring hotel, arrangements were made, and we were checked in and lead to the room in this new hotel. Imagine our surprise that, after booking a superior room at Kombo Beach, the room were put in to stay had no wifi, no TV, full of mosquitoes and a rickety bunk bed that my children could not even safely sleep in!!! We coped over night thanks to our resilience and mosquito spray and went back the next day to speak the manager, who then told us to come back later on in the day. This unfortunately did not change anything as apparently the room we had booked was given to someone else.
David Earlston
8 nachten verbleven in februari 2026
4/10 – Matig
Blue Crow
16 dec 2025
Positief: Voorzieningen
Great ambience and scenic beach. Swimming was amazing too. Good food variety.
However, they need to genuinely improve conditions of the rooms. Dusty and washrooms were not great. The lawns were not mowed and appeared bushy with insects.
Reception also needs to do better and be more professionally organized.
Blue Crow
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Daniel
Reisde met partner
10 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved the hotel staff are brilliant and rooms are always nice but the major issue is the street outside hotel ..the hassle you get trying to walk down the road is like nothing I have experienced before ..many other guests say they same ..that put us off the hotel for our trip next time..but apart from that a amazing hotel
Daniel
7 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Sophie
Reisde met een groep
6 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a wonderful stay at Kombo Beach Resort!
The views are absolutely stunning, waking up to the ocean just steps away was such a dream. The staff were incredibly kind and helpful throughout our stay. Special thanks for offering to extend our checkout time when our flight got delayed.
The food does take a little while to come out, but it's totally worth the wait. Everything we tried was fresh and flavorful. Breakfast was a standout too, different options to start the day right.
Overall, a lovely and relaxing spot. Would definitely recommend for anyone visiting The Gambia!
Sophie
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
michael
30 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Great Value
Had an EXCELLENT stay at resort. Staff professional and friendly. Wifi strong and reliable. Breakfast buffet was enjoyable and tasty 😋 Ocean view room was nice and comfy.
michael
2 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Micah
Reisde met partner
24 mrt 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I thoroughly enjoyed my stay and would come back again. Some things could be improved like getting clean towels more regularly, having the traditional food available everyday, and making the beach a little more private but other than that I have no real complaints.
Micah
6 nachten verbleven in maart 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Kim
22 mrt 2025
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Negatief: Netheid
Kim
1 nacht verbleven in maart 2025
4/10 – Matig
Kim
Reisde met familie
27 feb 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Du betaler for mere end du får...
Vi ankom trætte efter en lang flyvetur, men hotellet kunne ikke finde vores betaling. Efter fremvisning af kvittering fik vi anvist vores familieværelse – desværre uden at kunne komme ind. Flere forsøg og nøgleskift hjalp ikke, så vi fik et andet værelse for natten.
Næste morgen blev vi bedt om at møde i receptionen, men der var ingen afklaring. Først ved frokosttid opdagede vi, at håndværkere arbejdede på døren. Da vi endelig pakkede vores ting sammen, fik vi at vide, at vi skulle have et helt andet værelse. Det var fint, men badeværelset lugtede af kloak. Hotellet kunne ikke løse det og gav os skyllemiddel til at hælde i afløbet.
Da vi blev syge, købte vi all inclusive for at blive på hotellet. Morgenmaden var fin, men resten af maden var af lav kvalitet – ofte halvfærdige retter og kolde snacks serveret i blæst. All inclusive omfattede lokale sodavand, men flaskevand kostede ekstra.
Vores værelse lå på den anden side af vejen, hvor der var vagter, men vi så dem sjældent. Personalet var venligt, men ledelsen manglede serviceforståelse.
Gambia er et spændende land, men hotellet lever ikke op til prisen. Servicen og standarden var skuffende, og vi kan desværre ikke anbefale Kombo Beach Resort.
Kim
7 nachten verbleven in februari 2025
4/10 – Matig
Estelle
1 jan 2025
Unfortunately I did not get the opportunity stay at Kombo Beach Resort. I revieved a whatsapp meesage 2 days prior to travelling there for my Christmas family holiday informing me that due to new furniture being delivered to C block (where I would have being staying) I and a few other guests due to stay unfortunately have to be relocated to another hotel. My allocated hotel was Ocean Bay. I would fully reccommend it. The staff were extremely friendly and polite. I could not fault the service recieved. I will definately be returing to Ocean Bay next year. I've now been put off staying at Kombo Beach due to my bad experiance.
Estelle
7 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
23 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great hotel, lovely staff.
The hotel was lovely, rooms are newly refurbished and are clean. Beds are comfy and are made up beautifully each day.
The beach is nice and right on the hotel front, the security makes it feel very safe to relax on. The only thing I would say is there is always a lot of sellers from the markets who come up to you on the beach constantly.
The food was good, especially the Sunday bbq. The staff are also super friendly and helpful and just want you to have the best possible stay. The management however were not as friendly and seemed to just walk around the resort only saying hello and speaking to people who were “deluxe” guests.
The only problem we had was they originally booked us down as B&B when we had paid for all inclusive so we had an embarrassing confrontation with the bar staff when they told us we couldn’t have drinks or lunch !! But this was very quickly rectified luckily.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Heather Mann
Reisde met familie
20 nov 2024
Tok lang tid og vente på maten når du hadde bestilt.
Heather Mann
10 nachten verbleven in november 2024
4/10 – Matig
Abubacarr
Zakenreiziger
13 okt 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Customer service representative were rude and aggressive, I couldn’t sleep overnight because too many noise next door, I complained several times before the address the issue. Cleaners woke me up at 9am, they opened my door while I was undressed. Very unprofessional staffs.
Abubacarr
1 nacht verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Elaine, Livingston
Reisde met partner
25 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was a beautiful area very relaxing. I enjoyed having the cats, dogs, and lizards as part of our stay. We had a mix up at check in and so it started out a little hectic and there was a power issue so that limited things otherwise it was well worth it
Elaine
2 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Niéma
29 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Niéma
5 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Abdul
Reisde met familie
29 jun 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
.
Abdul
1 nacht verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Bente
Reisde met familie
4 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Det var så dejligt
Bente
3 nachten verbleven in april 2024
8/10 – Goed
Louis
30 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Louis
3 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Josedna
Reisde met een groep
25 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten