10/10 – Uitstekend
leandra








































Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Vandaag, 19 mrt. 2026, kost een verblijf bij Ondo Hotel and Spa Seoul Jongro van één nacht voor twee volwassenen op 31 mrt. 2026 min. € 68, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Parkeren kost KRW 30000 per dag.
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Dit hotel ligt in Jongno-gu, op 15 minuten wandelen van Cheonggyecheon, Myeongdong-straat en Traditionele markt van Gwangjang. Ook Stadhuis van Seoel en Gyeongbok-paleis liggen op 2 km afstand. Station Jongno 3-ga ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Station Euljilo 3-ga is het 7 minuten wandelen.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster

