gagahouse Chungmu ligt in Jung-gu, een wijk in Seoel. Hanok-dorp Bukchon en Gyeongbok-paleis zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Myeongdong-straat en COEX Convention and Exhibition Center. Ga naar Gocheok Sky Dome om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Lotte World, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Seoel
Dicht bij Toren Noord-Seoel en Historisch en Cultureel Park Dongdaemun ligt gagahouse Chungmu, waar gasten onder andere kunnen genieten van een wasserij.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Parkeerplaatsen ter plaatse, een oplaadpunt voor elektrische auto's en bagageopslagruimte
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Parkeerplekken ter plaatse (toeslag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisjes
Wasserij
Meer
Gebouwd in 2024
Rookvrije accommodatie
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Nationale beoordeling
De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en diensten.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Hoe laat kan ik bij gagahouse Chungmu inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij gagahouse Chungmu uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat gagahouse Chungmu?
Dit hotel ligt in Jung-gu, op 15 minuten wandelen van Korea House, Myeongdong-straat en Namsan Park. Ook Historisch en Cultureel Park Dongdaemun en Traditionele markt van Gwangjang liggen op 2 km afstand. Station Chungmuro ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Euljilo 3-ga is het 7 minuten wandelen.