Hotel Mayflower Sendai bevindt zich in Aoba-wijk, een wijk in Sendai, en ligt vlak bij een metrostation. Aoba-dori-straat en Sunmall Ichibancho zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Jozenji-dori-straat en Park van Nishikicho verkennen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Superarena Sekisui Heim of Sendai Sunplaza Hall. Bekijk onze reisgids voor Sendai
Een wasserij, een sauna en 2 bubbelbaden vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Mayflower Sendai. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Parkeerplaatsen ter plaatse, een waterkoeler en kranten in de lobby
Een 24-uurs receptie, een lift en een automaat
Een bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
De 189 kamers zijn voorzien van voordelen zoals airconditioning en badjassen, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met bad/douchecombinaties en tandenborstels en tandpasta
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Mayflower Sendai?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Mayflower Sendai?
Vandaag, 8 nov. 2026, kost een verblijf bij Hotel Mayflower Sendai van één nacht voor twee volwassenen op 23 nov. 2026 min. € 27, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost JPY 1600 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Hotel Mayflower Sendai inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 11.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Mayflower Sendai uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Mayflower Sendai?
Dit hotel ligt in Aoba-wijk, op 10 minuten wandelen van Jozenji-dori-straat, Park van Nishikicho en AER Observatieterras. Ook Kotodai-park en Uitkijktoren Miyagikencho liggen op 10 minuten wandelen. Station Hirose-dori ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Kotodai-Koen is het 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Mayflower Sendai
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,4
Netheid
7,4
Locatie
8,0
Personeel en service
6,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 70 van 297 beoordelingen
10 - Uitstekend
70
Gastenscore: 8 - Goed. 112 van 297 beoordelingen
8 - Goed
112
Gastenscore: 6 - Redelijk. 84 van 297 beoordelingen
6 - Redelijk
84
Gastenscore: 4 - Matig. 25 van 297 beoordelingen
4 - Matig
25
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 6 van 297 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
6
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
かつゆき
6 okt 2026
Positief: Netheid, personeel en service
古いホテルでしたが、最低限のものはあり問題な かった。
1 nacht verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Akiko
16 okt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
フリードリンクサービスはとても良いです。
大浴場だけでなく、サウナもあるのが良かった です。
1 nacht verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Takasu
9 okt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten