Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Le Jardin Villas Seminyak bevindt zich in Dyanapura, een wijk in in Seminyak, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij het strand. Shoppers kunnen hun hart ophalen bij Seminyak-plein. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Seminyak Beach en Legian Beach. Ook Strand van Kuta en Tuban Beach zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Seminyak
Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Le Jardin Villas Seminyak
Deze rookvrije villa beschikt over 10 buitenzwembaden, een volledig uitgeruste spa en een restaurant. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis valetparking worden ook voorzien. Een bar/lounge, een koffiebar/café en massage- en behandelingsruimtes zijn enkele van de overige voorzieningen. De 11 geluiddichte villa's beschikken elk over gratis wifi en een minibar. Geniet van een privézwembad en standaard voorzieningen als een kitchenette met een koelkast en kookplaat.
Le Jardin Villas Seminyak heeft 11 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een privézwembad en een minibar. Elke kamer heeft een balkon. Elke smart-tv van 42 inch heeft kabelzenders. Alle kamers in deze villa met 5 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer heeft een aparte badkuip en douche met een regendouche, een bidet, gratis toiletartikelen en een haardroger.
In deze villa in Seminyak is wifi gratis. Zakelijke voorzieningen zijn onder meer bureaus, kluisjes en telefoons. Ook heeft elke kamer gratis flessenwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. Massages in de kamer en een strijkplank/strijkijzer zijn op verzoek beschikbaar. 's Avonds wordt een turndownservice aangeboden en een huishoudservice is dagelijks beschikbaar.
Ter plaaste zijn 10 buitenzwembaden.
Verwen jezelf als gast met een bezoekje aan de spa op het terrein, voorzien van 1 behandelkamer.De beschikbare behandelingen zijn onder andere massages. De spa is dagelijks geopend.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Autoverhuur
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Gratis valetparkeren ter plaatse
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse (valet- en zelf parkeren)
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kinderopvang (toeslag)
Kitchenette
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Avondroomservice
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Minibar
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
Aparte badkuip en douche
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Smart-tv van 42 inch met kabelzenders
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Buiten
Balkon
Barbecue
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Plafondventilator
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Bagageopslag
Conciërgeservices
Dagelijkse huishoudservice
Gratis mineraalwater
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Meertalig personeel
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Turndownservice
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
In een uitgaansbuurt
In een winkelgebied
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Alarmsysteem
Algemeen
1 gebouw
11 units
2 etages
Gebouwd in 2007
Geluiddichte muren
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 6 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan IDR 800000.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: IDR 350000 per voertuig (voor maximum 4 personen)
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: IDR 350000
Toeslag voor babybed: IDR 800000.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een beveiligingssysteem
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 1211000410666
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Jardin Boutique Villa
Jardin Boutique Villa Hotel
Jardin Boutique Villa Hotel Seminyak
Jardin Boutique Villa Seminyak
Jardin Villa
Le Jardin Boutique Hotel
Le Jardin Boutique Seminyak
Le Jardin Boutique Villa Hotel Seminyak
Le Jardin Villas Bali/Seminyak
Jardin Boutique Villas Hotel Seminyak
Jardin Boutique Villas Seminyak
Jardin Boutique Villas
Le Jardin Boutique Villa
Veelgestelde vragen
Beschikt Le Jardin Villas Seminyak over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft 10 buitenzwembaden.
Hoeveel kost een verblijf bij Le Jardin Villas Seminyak?
Vandaag, 26 mrt. 2026, kost een verblijf bij Le Jardin Villas Seminyak van één nacht voor twee volwassenen op 29 mrt. 2026 min. € 142, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Le Jardin Villas Seminyak?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en valetparkeerservice.
Hoe laat kan ik bij Le Jardin Villas Seminyak inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Le Jardin Villas Seminyak uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Le Jardin Villas Seminyak een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek vervoer naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van IDR 350000 per voertuig.
Waar staat Le Jardin Villas Seminyak?
Deze gezinsvriendelijke villa in Seminyak ligt in de uitgaansbuurt, op 2 km afstand van Seminyak Beach, Seminyak-plein en Legian Beach. Ook Strand van Kuta en Tuban Beach liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Le Jardin Villas Seminyak
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
7,8
Locatie
9,4
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 60 van 103 beoordelingen
10 - Uitstekend
60
Gastenscore: 8 - Goed. 28 van 103 beoordelingen
8 - Goed
28
Gastenscore: 6 - Redelijk. 11 van 103 beoordelingen
6 - Redelijk
11
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 103 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 103 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
8/10 – Goed
Johannes, Vught
4 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastisch, rustig en toch centraal
Bij binnenkomst krijg je meteen de zeer vriendelijke ontvangst. Binnenkomen in deze villa is echt een verademing. zoveel rust, en zoveel ruimte. Heerlijke open woonkamer en keuken, en zo je eigen bad induiken. Iedere dag werd dit alles vriendelijk schoongehouden. Lekkere temperatuur, snachts lekker koel in de airco slaapkamers. Slaapkamer boven ook met heerlijke eigen toilet, douche en bad, allemaal in de buitenlucht. Boven ook een mooi buitenligbed, waar we trouwens geen gebruik van hebben gemaakt.
We hebben hier 10 dagen gezeten. Locatie is eigenlijk perfect. Loopafstand naar strand, winkeltjes, restaurants etc. Alhoewel ze in het complex ook alles aanbieden zoals ontbijt, diner, massage, excursies, gratis shuttle in Semyniak, hebben we dit meestal zelf geregeld.
Iedere middag verrast door lekkere afternoon tea op de kamer.
Johannes
11 nachten verbleven in december 2017
10/10 – Uitstekend
Mario
22 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful resort! Excellent staff, very helpful.
Loree
2 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Jayne
Reisde met familie
30 jan 2026
Property in general is a little tied, bed linen and towels need updating. Staff are super friendly and helpful.
Jayne
8 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Sarah
Reisde met familie
23 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful property and gorgeous staff. We'll be back!
Sarah
6 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
david, Farnborough
Reisde met familie en kleine kinderen
3 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good villa in a great location easy to get around.
helpful staff and clean amenities
david
3 nachten verbleven in december 2025
4/10 – Matig
Jason
4 dec 2025
No welcome drink
No welcome rose pedal foot bath
Hot water machine in room didn't work.
Booked for 6 people. 5 adults stayed, was told to remove French toast from breakfast order or we'd be charged extra, even though we had 1 less person.
Requested no cleaning, towel change only. Room was cleaned without permission then towel count was out.
Accused of towel theft when checked out.
Jason
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Sarah
4 dec 2025
Sarah
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Kamaal
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
28 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Villa was great size and the staff were exceptional!
Kamaal
10 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Dasun
Reisde met een groep
16 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very Clean Villas
Dasun
7 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Adrian
Reisde met partner
2 nov 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
While the property is a little older it was a great size and still well maintained/ clean. We had a villa with enclosed lounge/ living area but don’t believe all villas have this so it was great to be able to also utilize AC in the living space.
Location is slightly hidden from Main Street which is a bonus as it was very quiet across our whole stay.
Breakfast options were not too bad (lots of options but lots of other delicious places to go out for breakfast).
Staff were lovely and accommodating when requesting changes to room cleaning times or turn down service.
Pool is surrounded by lush plants so perfect for a relaxing swim. If you are seeking a space to lounge in the sun however the pool deck received minimal sun at all. Perfect for us wanting the shade.
Adrian
5 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
paul
Reisde met partner
7 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
great place , loved our stay , will certainly be back , only smallissue is the WI-FI wasnt the greatest .
paul
5 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Hyun Joo
Reisde met familie
1 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Outdated furniture, bedding need to be replaced.
Hyun Joo
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
HOHYEON
Reisde met familie
8 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
HOHYEON
2 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Lynda
Reisde met een groep
28 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Trip with friends
Staff fabulous they could not do enough for you !!
Location great, walking distance to beach, Seminyak eat street and square
Mosquito coils and spray each evening was great to enjoy outdoor spaces
The property could do with some refreshing of fittings and linen as they were discolored making it feel like they weren’t clean (they were as they smelled good)
General maintenance too as lights falling off walls and kitchen cupboard doors not closing
This property is very roomy unlike new villas
Lynda
7 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Kanon
Reisde met een groep
22 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I was grateful that they served me with a smile and responded to my sudden request. They provided me with a fun time for two days. They also picked me up and dropped me off at the airport and helped with cleaning.
Kanon
2 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Kane
Reisde met familie
29 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
we enjoyed our stay but needs a little more up keep on all things and also make sure you want to be outside for all your bathroom needs. it was a experience but wasnt for us.
Kane
3 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Roshani
Reisde met familie
27 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Loved this property- location was great , 4min walk to beach. Villa slightly dated, alot of maintenance required in some and not all standardised with appliances . Ie. some had microwaves some not . breakfast was mediocre, Orange juice was the best . Staff were friendly. Great for families or groups as villas are all close to each other each with their own pool.
Air cond was bit noisy in room . Shops and restaurants close by.
Roshani
7 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Michael
Reisde met partner
18 feb 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The overall feeling at this Villa is one of tranquility, it’s quiet, private and relaxing, the staff were so welcoming and friendly. So good we already booked another stay.
Michael
7 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Grant
Reisde met familie
31 jan 2025
Positief: Voorzieningen
Excellent
Grant
5 nachten verbleven in januari 2025
8/10 – Goed
JEONGHYUN
Reisde met familie en kleine kinderen
25 jan 2025
Leaking water in the rooms on arrival but fixed after complaining. No wifi in the unit until complaint made and installed repeater in the unit after complaint.
It was extremely humid in 3rd room in seperate building despite of aircon. Bedding is like slightly soaked with moist all the time.
big enough fridge for 7 ppl. All rooms and living area are spacious. More than enough space to place all the luggages for 7ppl.
Well maintained private pool.
Pricey airport pickup. 350000rupiah (Grab taxi cost 150000rupiah when I picked up my partner same time next day)
JEONGHYUN
3 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Yan
17 dec 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Yan
3 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Heidi
Reisde met familie
9 dec 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location and service from highly attentive staff.
Heidi
4 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Monika
20 nov 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Monika
3 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Keeley
Reisde met een groep, Reisde met familie
16 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Was an amazing stay. Villa lovely and staff couldn’t be more helpful! Will be back !