Geniet van een terras, een tuin en een droogkuis/wasserijservice bij La Villa de Ca'n Beneït. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Hulp bij uitstappen/tickets, tuinmeubelen en conciërgeservice
Een bagageopslagruimte, rookvrije accommodatie en een hondenlosloopzone
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij La Villa de Ca'n Beneït bieden veel comfort met (laptop)kluisjes en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Haardrogers en shampoo
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Massages in de kamer
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis beveiligd, onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eetopties
Chef-kokservice
Badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Buiten
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Tot 20 kg per huisdier
Huisdieren verblijven gratis
Kattenbakken
Losloopgebied
Voer- en drinkbakken
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
(Laptop)kluis
Bagageopslag
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Lokale kaarten
Maaltijdbezorging
Receptie met beperkte tijden
Reisgidsen
Restaurantgidsen
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 23.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 20 kg per huisdier)
Er zijn voer- en drinkbakken, een hondenlosloopzone en kattenbakken beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.55 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.28. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 2.20 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.10. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie ETV/11043
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
La Villa de Ca'n Beneït ligt in Selva. Jachthaven van Port de Sóller en Haven van Alcúdia zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa de Muro en Strand van Alcúdia. Hidropark en Planetarium Mallorca zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Caimari
Beschikt La Villa de Ca'n Beneït over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij La Villa de Ca'n Beneït?
Vandaag, 30 aug. 2026, kost een verblijf bij La Villa de Ca'n Beneït van één nacht voor twee volwassenen op 4 sep. 2026 min. € 1.444, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij La Villa de Ca'n Beneït?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 20 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij La Villa de Ca'n Beneït inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij La Villa de Ca'n Beneït uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat La Villa de Ca'n Beneït?
Deze villa in Selva ligt op 4,5 km van Posada de Biniatró en op 10 km afstand van Caves de Campanet en Ufanes Fonts. Ook Kerk van Santa Maria Major en Plaza de Santa María La Mayor liggen op 10 km afstand.