Holiday Home “Sa Mina” with Garden, Pool, Terraces, Air Conditioning & WiFi
De ruime finca "Sa Mina" ligt op het platteland bij Selva, op het prachtige eiland Mallorca, en het is de perfecte accommodatie om te genieten van een ontspannen vakantie midden in de natuur. Het vakantiehuis van 360m2 bestaat uit een gezellige woonkamer met een open haard, een goed uitgeruste keuken met een vaatwasser, 6 slaapkamers (3 met elk 2 eenpersoonsbedden, 3 met een tweepersoonsbed), evenals 6 badkamers en 2 extra toiletten, en is dus geschikt voor 12 personen. Extra voorzieningen zijn Wi-Fi, airconditioning, een wasmachine, een droger en satelliettelevisie. Een babybedje en een kinderstoel kunnen op verzoek worden verstrekt. De finca biedt ook een prachtige buitenruimte met uitzicht over de bergen waar je een tuin vindt, gemeubileerde terrassen (overdekt/onoverdekt) waar je de dag kunt beginnen met een gezond ontbijt, een royaal zwembad waar je kunt afkoelen en ontspannen op warme zomerdagen, en zelfs een barbecue die ideaal is om heerlijke maaltijden te bereiden. De dichtstbijzijnde winkels, restaurants, bars en cafés vind je in Selva (5 minuten rijden, 2,5 km) en Mancor del Valle (6 minuten met de auto, 3,1 km), terwijl het dichtstbijzijnde strand, Platja de Santa Margalida, bereikt kan worden na 33 minuten rijden (30,6 km). De hoofdstad van het eiland, de charmante stad Palma de Mallorca, is een bezoek waard en ligt op slechts 30 minuten rijden (32,4 km). De luchthaven ligt ook in Palma de Mallorca en kan worden bereikt na 34 minuten rijden (40,5 km).
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar op het terrein. Beddengoed en handdoeken zijn bij de prijs inbegrepen. De woning brengt een vergoeding in rekening voor het gebruik van elektriciteit. Er is een extra dagelijkse toeslag voor verwarming in de winter.
deze villa ligt in Selva. Bezoek culturele hoogtepunten Posada de Biniatró en Fundacio Lichter Alaro. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Mallorca Fashion Outlet en Placa Major. Reis je met kinderen? Overweeg dan Planetarium Mallorca of ga naar Nou Camp d'Inca om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Bekijk onze reisgids voor Selva
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home “Sa Mina” with Garden, Pool, Terraces, Air Conditioning & WiFi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday Home “Sa Mina” with Garden, Pool, Terraces, Air Conditioning & WiFi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home “Sa Mina” with Garden, Pool, Terraces, Air Conditioning & WiFi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Home “Sa Mina” with Garden, Pool, Terraces, Air Conditioning & WiFi?
Deze villa gezinsvriendelijke villa in Selva ligt op 5 km afstand van Convento de Santo Domingo, Kerk van Santa Maria Major en Plaza de Santa María La Mayor. Ook Klooster van Sint Franciscus en Nou Camp d'Inca liggen op 5 km afstand.