Op slechts een steenworp afstand van de Oostzee, het Sellinmeer en de beroemde pier, wacht dit comfortabele vakantieappartement op u in Seepark Sellin. De moderne accommodatie biedt 52 m² woonruimte en is geschikt voor maximaal vier personen, waardoor het ideaal is voor een ontspannen vakantie met z'n tweeën, met uw gezin of met uw hond.
Een extraatje tijdens uw vakantie op Rügen is de jaarlijkse korting van 25% bij het aangrenzende AHOI Waterpark en Avonturenwereld. Daarnaast kunt u gratis gebruikmaken van een moderne fitnessruimte, ideaal voor actieve uren tijdens uw verblijf.
De slaapkamer is voorzien van een tweepersoonsbed en verduisterende gordijnen. Een comfortabele tweepersoons slaapbank in de woonkamer biedt extra slaapgelegenheid. De open keuken is uitgerust met een oven, magnetron, vaatwasser, koffiezetapparaat en broodrooster, zodat niets te wensen overlaat. Wifi en een eerste bedlinnen zijn inbegrepen. De badkamer heeft een bad en een föhn, en er is een apart toilet.
Het zonnige balkon op het zuidwesten nodigt uit om te ontspannen na een actieve dag. Winkels en een bakkerij bevinden zich in de buurt. Er is ook een fietsenstalling en een kinderspeelplaats beschikbaar op het vakantiecomplex. Voor het vakantieappartement wordt een borg van € 200,00 gevraagd; deze wordt na vertrek terugbetaald.
Let op: betaald parkeren is mogelijk voor € 7 per nacht. Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden Indeling: Op de 2e etage: (open keuken(kookplaat(4 kookplaten, keramisch), waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koelkast), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank(160 x 190 cm), TV(flatscreen, smart TV), eettafel, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), TV(flatscreen)), badkamer(ligbad, wastafel, toilet), toilet(wastafel, toilet)) wasdroger(gedeeld met andere gasten, tegen betaling), wasmachine(gedeeld met andere gasten, tegen betaling), balkon, verwarming(CV), fietsenberging(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, tafeltennistafel(gedeeld met andere gasten), tafelvoetbal(gedeeld met andere gasten), fitnesstoestellen(gedeeld met andere gasten), lift, fietsen beschikbaar(tegen betaling, op aanvraag), Handdoeken tegen betaling, Beddengoed inbegrepen, parkeren (betalend)
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Huisdieren; Max. 1; € 12/nacht ((please reserve)Dogs as pets) Bedlinnen; Included Elektriciteit; Included Verwarming/Energie; Included Gas/Olie; Included Water; Included Toeristenbelasting; € 3,25/persoon/nacht (Indicatie); € 2,55/persoon/nacht (Indicatie); € 2,55/persoon/nacht (Indicatie); € 3,25/persoon/nacht (Indicatie); € 3,25/persoon/nacht (Indicatie); € 3,25/persoon/nacht (Indicatie); € 2,55/persoon/nacht (Indicatie); € 2,55/persoon/nacht (Indicatie); € 2,55/persoon/nacht (Indicatie); € 3,25/persoon/nacht (Indicatie); € 2,55/persoon/nacht (Indicatie); € 3,25/persoon/nacht (Indicatie) handdoeken; (1 small 1 large) € 4,50 /person
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Keukenlinnen; Included Wifi; Included Kinderbed + Kinderstoel; Included Parkeren; Garage € 7/nacht
Gelijkaardige accommodaties
Lichtdurchflutete Ferienwohnung mit Balkon in Sudostlage in Sellin
Sellin
Lichtdurchflutete Ferienwohnung mit Balkon in Sudostlage in Sellin
dit appartement ligt aan een meer in Sellin. Bezoek culturele hoogtepunten Bernsteinmuseum Sellin en Mönchgüter Museen. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals AHOI! Rügen Spa- & Waterpark en Tauchgondel Sellin. Dünengolf Göhren en Irrgarten zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals jetskiën of kajakken of beleef avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Sellin
Restaurants "Palmengarten, Kaiserpavillon und Balticsaal
18 min. wandelen
Inselparadies
3 min. rijden
Gran Cafe Italia
11 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Ostseeurlaub mit Hund und Balkon in Sellin?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Ostseeurlaub mit Hund und Balkon in Sellin inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Ostseeurlaub mit Hund und Balkon in Sellin uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Ostseeurlaub mit Hund und Balkon in Sellin?
Dit appartement ligt bij de zee, op 2 km afstand van AHOI! Rügen Spa- & Waterpark en Seebrücke Sellin. Ook Bernsteinmuseum Sellin en Hundestrand liggen op 10 minuten wandelen.