Geheel appartement

moderne Ferienwohnung mit zwei Schlafzimmern

Fotogalerie voor moderne Ferienwohnung mit zwei Schlafzimmern

Een balkon met uitzicht op een stad, een tafel met stoelen en een hangende decoratie.
Hotelkamer met een bed, een eethoek met een tafel gedekt voor twee personen, een magnetron en een televisie.
Een kamer met een flatscreen televisie aan de wand, een houten kastje eronder, een wijnfles en een glas op een tafel.
Een moderne hotelkamer met een bed, een flatscreen televisie, een houten kast, een eettafel en een stoel.
Een meerhoog gebouw met balkons, een grindpleintje en beplanting.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Sportschool
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

moderne Ferienwohnung mit zwei Schlafzimmern

  • Geniet van een ontspannen vakantie in de populaire badplaats Sellin aan de Oostzee op het eiland Rügen. Het comfortabele vakantieappartement in het Haus Having-gebouw in Seepark Sellin biedt 57 m² ruimte voor maximaal vier personen en heeft een ideale ligging vlakbij het strand aan de Oostzee, het Sellinmeer en de beroemde pier. Dankzij de lift is het appartement op de derde verdieping gemakkelijk bereikbaar. Winkels en een bakkerij bevinden zich direct in het vakantiecomplex.

    Vanaf Pasen 2026 wacht u een extraatje: gratis toegang tot de nieuwe fitnessruimte met moderne fitnessapparatuur en diverse fitnessmogelijkheden. Bovendien is uw boeking inclusief gratis dagelijkse toegang tot het zwembad van AHOI Water Park & ​​Adventure World voor maximaal drie uur (met uitzondering van 29 juni tot en met 14 september 2026).

    Het vakantieappartement beschikt over twee slaapkamers met tweepersoonsbedden, gratis wifi en een volledig uitgeruste keuken met oven, magnetron en vaatwasser. De badkamer is voorzien van een douche, toilet en haardroger. Breng ontspannende uren door op het balkon op het noordwesten en kom tot rust aan het einde van de dag.

    Eén huisdier is welkom. Er is een fietsenstalling, een kinderspeelplaats en een lift aanwezig. Voor het appartement wordt een borg van € 200,00 gevraagd; deze wordt na vertrek en correcte overdracht terugbetaald.

    Let op: betaald parkeren is mogelijk voor € 7 per nacht.
    Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
    Indeling: Op de 3e etage: (open keuken(kookplaat(4 kookplaten, keramisch), waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), woon/eetkamer(TV(flatscreen), eettafel, zithoek), slaapkamer(2-pers.king size bed(180 x 200 cm), TV(flatscreen)), slaapkamer(2-pers.king size bed(180 x 200 cm)), badkamer(douche, wastafel, toilet, haardroger)) wasdroger(gedeeld met andere gasten, tegen betaling), wasmachine(gedeeld met andere gasten, tegen betaling), balkon, verwarming(CV), fietsenberging(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, tafeltennistafel(gedeeld met andere gasten), tafelvoetbal(gedeeld met andere gasten), fitnesstoestellen(gedeeld met andere gasten), lift, fietsen beschikbaar(tegen betaling, op aanvraag), Handdoeken tegen betaling, Beddengoed inbegrepen, parkeren (betalend)

    Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.:
    Huisdieren; Max. 1; € 12/nacht ((please reserve)Dogs as pets)
    Bedlinnen; Included
    Elektriciteit; Included
    Verwarming/Energie; Included
    Gas/Olie; Included
    Water; Included
    Toeristenbelasting; € 3,25/persoon/nacht (Indicatie); € 3,25/persoon/nacht (Indicatie); € 3,25/persoon/nacht (Indicatie); € 2,55/persoon/nacht (Indicatie); € 2,55/persoon/nacht (Indicatie); € 2,55/persoon/nacht (Indicatie); € 3,25/persoon/nacht (Indicatie); € 3,25/persoon/nacht (Indicatie); € 2,55/persoon/nacht (Indicatie); € 2,55/persoon/nacht (Indicatie); € 3,25/persoon/nacht (Indicatie); € 2,55/persoon/nacht (Indicatie)
    handdoeken; (1 small 1 large) € 4,50 /person

    Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen:
    Keukenlinnen; Included
    Wifi; Included
    Kinderbed + Kinderstoel; Included
    Parkeren; Garage € 7/nacht

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt aan een meer in Sellin. Bezoek culturele hoogtepunten Bernsteinmuseum Sellin en Mönchgüter Museen. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij AHOI! Rügen Spa- & Waterpark en Kurpark Friedensberg. Tauchgondel Sellin en Dünengolf Göhren zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals jetskiën of kajakken of beleef avonturen zoals wandelen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Sellin
Meer appartementen in Sellin
Kaart
Sellin

In de buurt

  • Een steiger die leidt naar een wit gebouw met twee torens, omgeven door helderblauw water en een zandstrand.
    Seebrücke Sellin
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Een strand met strandhutten, een fiets en twee boten.
    Strand Baabe
    5 min. rijden - 1.6 km
  • AHOI! Rügen Spa- & Waterpark
    1 min. wandelen - 0.2 km
  • Hundestrand
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Sellin Südstrand
    15 min. wandelen - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Jagdschloß - 12 min. rijden
  • Peenemünde (PEF) - 144 min. rijden

Restaurants

  • Zum Skipper
    12 min. wandelen
  • Desperado
    8 min. wandelen
  • Restaurants "Palmengarten, Kaiserpavillon und Balticsaal
    16 min. wandelen
  • Inselparadies
    4 min. rijden
  • Gran Cafe Italia
    10 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij moderne Ferienwohnung mit zwei Schlafzimmern?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij moderne Ferienwohnung mit zwei Schlafzimmern inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij moderne Ferienwohnung mit zwei Schlafzimmern uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat moderne Ferienwohnung mit zwei Schlafzimmern?

Dit appartement ligt bij de zee, op 15 minuten wandelen van AHOI! Rügen Spa- & Waterpark en Seebrücke Sellin. Ook Bernsteinmuseum Sellin en Hundestrand liggen op een kwartiertje wandelen.