Sun view with sun terrace 5 min to the Baltic Sea and beach
Het appartement op de hoge oevers van Sellin - op slechts 100 meter van de Baltische Zee en het strand! Zeer rustig en gelegen op het bos en toch op slechts 5 minuten lopen van de pier, de bezienswaardigheid van Sellin en het strand van de Oostzee. Vanaf hier beginnen excursieboten in de andere badplaatsen en de beroemde krijtrotsen. Het is ongeveer 1 km naar het treinstation van "Rasender Rolands" en 500 m naar de bushalte. Het centrum is ook slechts 5 minuten lopen. De woning beschikt over een gratis parkeergelegenheid. Stalling voor fietsen. Het appartement heeft een eigen zonneterras, dat is uitgerust met tuinmeubilair.
Het appartement op de hoge oevers van Sellin - op slechts 100 meter van de Baltische Zee en het strand! Zeer rustig en in de buurt van het bos, maar toch slechts 5 minuten lopen van afstand naar de pier, het symbool van Sellin en de Baltische Zee. Vanaf hier rondvaartboten in de andere Baltische resorts en de beroemde krijtrotsen. zijn er ongeveer 1 km en de halte van de bussen 500 m tot het treinstation van "Racing Roland". Het centrum van de stad op slechts 5 minuten te voet. De woning beschikt over een gratis parkeergelegenheid. Stalling voor fietsen. Het appartement heeft een eigen zonneterras, die is uitgerust met tuinmeubilair.
dit appartement ligt vlak bij het strand in Sellin. Bezoek Jagdschloss Granitz en Theater Putbus, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Rügen-Markt en Markt van Bergen. Reis je met kinderen? Overweeg dan Tauchgondel Sellin of ga naar Openluchttheater van Ralswiek om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Ga voor waterpret zoals waterskiën en surfen/bodyboarden. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals paardrijden en wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Sellin
Restaurants "Palmengarten, Kaiserpavillon und Balticsaal
6 min. wandelen
Inselparadies
7 min. rijden
Gran Cafe Italia
9 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Sun view with sun terrace 5 min to the Baltic Sea and beach over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Sun view with sun terrace 5 min to the Baltic Sea and beach?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Sun view with sun terrace 5 min to the Baltic Sea and beach inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Sun view with sun terrace 5 min to the Baltic Sea and beach uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Sun view with sun terrace 5 min to the Baltic Sea and beach?
Dit gezinsvriendelijke appartement in Sellin ligt vlak bij het strand, op 5 minuten wandelen van Kurpark Friedensberg en Seebrücke Sellin. Ook Hoofdstrand en Hundestrand liggen op 5 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Sun view with sun terrace 5 min to the Baltic Sea and beach
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,6
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 10 beoordelingen
10 - Uitstekend
6
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 10 beoordelingen
8 - Goed
4
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 10 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 10 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 10 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Daniel O.
4 sep 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Urlaub in Sellin
Wir waren sehr zufrieden.
3 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Leokadia L.
10 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken en locatie
Negatief: Communicatie, accuraatheid advertentie
Das Parken war super die Lage sehr gut ein netter Vermieter, Brötchen Service super ,aber die Wohnung hatte keinen innen Pool wie auf der Internetseite vermerkt und deswegen hatten wir die Wohnung gebucht ,bitte um Antwort
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Ronny S.
25 aug 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Tolle Unterkunft mit Brötchenservice
Wir sind als Familie (2Erw.+2 Kids) für eine knappe Woche nach Sellin gereist und hatten schöne Tage in der Unterkunft. Herr Buschner, Inhaber des Objekts war sehr freundlich und hilfsbereit. Es wurde ein Brötchenservice gegen Entgeld angeboten und für etwaige Fragen stand er stets zur Verfügung. Die Treppe zu den Schlafzimmern ist allerdings nicht für Kleinstkinder, oder Ältere/Betagte geeignet. Parkplatz gab es am Objekt. Bis auf den Backofen/Waschmaschine/Geschirrspüler ist alles im Haus vorhanden. Wir können es def. weiterempfehlen.
4 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Burkhard T.
28 jun 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Urlaub an der Ostsee.
Ok
10 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Rüdiger R.
27 mrt 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
ausgezeichneter Empfang , Service, Ausstattung
herrliche zentrale Lage zum Strand und zur Hauptgeschäftsstraße, sehr empfehlenswerte Restaurants und Cafes
sehr schöne Wanderrouten ab Ferienhaus
6 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Klaus J.
24 okt 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Tolle Lage, sehr netter Vermieter
Wir hatten eine sehr schöne Woche als Familie in dem Haus, direkt am Hochufer in Sellin. Es sind nur ein paar Gehminuten zum Strand oder zum Essen. Brötchenservice gab es auch. Für 4 Personen ist das schon relativ eng drinnen, aber es gibt genug Schrank - und Ablagemöglichkeiten in den Zimmern, nur mit den Schuhen ist es etwas schwieriger.
Wir kommen gerne wieder!
7 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Frank P.
12 aug 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Gern wieder
Es ist weiter zu empfehlen.
7 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Koning R.
7 jun 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Super Lage für den Urlaub mit der Familie
Wir haben den Urlaub mit unseren Kinder (2 & 4 Jahre) sehr genossen. Die Unterkunft hat eine super Lage, um die komplette Insel zu erkunden. Sehr netter Vermieter! Wir waren rundum zufrieden.
6 nachten verbleven in mei 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Renee' T.
23 aug 2021
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Sehr schöner Urlaub!!
Die Ferienhäuser sind in einem sehr guten Zustand.
Der Vermieter ist sehr nett und sorgt für einen entspannten und sorgenfreien Urlaub.
Von Vorteil ist der kurze Weg zum Strand (ca. 5 min. Laufweg!)
Wir kommen sehr gerne wieder!
14 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Tanja L.
4 sep 2020
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Sommerurlaub
Die Wohnung hat uns gut gefallen, der Vermieter ist sehr nett. Die Lage zum Strand ist optimal.