Cozzy Villa Taman near Sidemen Bali biedt onder andere een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
deze villa ligt in Selat. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Strand van Candidasa en Sidemen Rice Terrace. Daarnaast kun je ook Nyoman Gunarsa Museum en Museum Semarajaya bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Taman Edelweis Bali en Labyrinth zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Selat
Muncan, Kec. Selat, Kabupaten Karangasem, Bali, Selat, Bali, 80863
In de buurt
Baturmeer
39 min. rijden - 33.4 km
Marine- en Safaripark van Bali
47 min. rijden - 34.6 km
Strand van Candidasa
49 min. rijden - 27.0 km
Blue Lagoon Beach
52 min. rijden - 29.2 km
Telaga Waja Raften
15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 114 min. rijden
Restaurants
Fluffy.C by Biji valley
12 min. wandelen
Lereng Agung Restaurant, Bali
7 min. rijden
Asri Dining by Samanvaya
13 min. rijden
Citrus & Vine
13 min. rijden
Dapur Kapulaga
13 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Cozzy Villa Taman near Sidemen Bali?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Cozzy Villa Taman near Sidemen Bali?
Vandaag, 6 nov. 2026, kost een verblijf bij Cozzy Villa Taman near Sidemen Bali van één nacht voor twee volwassenen op 8 nov. 2026 min. € 83, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Cozzy Villa Taman near Sidemen Bali inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cozzy Villa Taman near Sidemen Bali uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Cozzy Villa Taman near Sidemen Bali?
Deze villa in Selat ligt op 0,9 km van Telaga Waja Rafting en op 10 km afstand van Pura Dalem Puri en Sidemen Rice Terrace. Ook Agung Volcano Viewpoint en Pura Besakih-tempel liggen op 10 km afstand.