VACATION HOME 5 MINUTES' WALK FROM LAKE HOSSEGOR AND THE BEACHES
Het huis, ideaal gelegen op 5 minuten lopen van de oever van het meer van Hossegor en het strand, staat op een bosrijk perceel zonder inkijk, met een groot terras dat is uitgerust met teakhouten tafels, stoelen en ligstoelen (barbecue). Op de eerste verdieping vind je een ingang aan de straatkant, een eethoek, een grote woonkamer met open haard, een keuken met een groot raam dat uitkijkt op het terras, volledig uitgerust (gasfornuis, elektrische oven, koelkast met vriesvak, vaatwasser, Nespresso-apparaat), een apart toilet, 2 grote slaapkamers en een badkamer. Op de eerste verdieping vind je een tweepersoonsslaapkamer die in verbinding staat met een kinderkamer met 2 eenpersoonsbedden, en een tweepersoonsslaapkamer met uitzicht op de tuin, evenals een badkamer (douche + wc). In de garage staan fietsen voor volwassenen en kinderen en een wasmachine; er zijn 3 parkeerplaatsen voor het huis. Het centrum van Hossegor, 2 km langs het meer, is bereikbaar met de fiets (10 minuten via het fietspad). Het dichtstbijzijnde strand wordt bewaakt en is geschikt om te surfen, net als alle naburige stranden, die makkelijk te voet bereikbaar zijn,
Gelijkaardige accommodaties
SEIGNOSSE, Estagnots Beach, architecturally designed villa
SEIGNOSSE
SEIGNOSSE, Estagnots Beach, architecturally designed villa
deze chalet ligt in Seignosse. Golf d'Hossegor en Adrénaline Parc zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Bateau Le Roben en Atlantic Park bezoeken. Pop Corn Labytinthe Géant Saubion en Acquatic Landes Labenne-Océan zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Seignosse
Zijn huisdieren welkom bij VACATION HOME 5 MINUTES' WALK FROM LAKE HOSSEGOR AND THE BEACHES?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).
Waar staat VACATION HOME 5 MINUTES' WALK FROM LAKE HOSSEGOR AND THE BEACHES?
Deze chalet in Seignosse ligt op 5 minuten wandelen van Plage Centrale en Lac d'Hossegor. Ook strand van Rey en Stranden van Seignosse liggen op 10 minuten wandelen.