Geheel appartement

Refugio Pratuor, (Scuol). by Interhome

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parking beschikbaar
  • Keuken

Over deze buurt

Refugio Pratuor, (Scuol). by Interhome ligt in Scuol. Bezoek Schloss Tarasp en Schloss Tarasp, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Zwitsers Nationaal Park en Engadin-vallei. Nationalparkszentrum Zernez en Alpenquell Erlebnisbad zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Scuol
Meer appartementen in Scuol
Kaart
Scuol

Lokaal vervoer

  • Station Scuol-Tarasp - 14 min. wandelen
  • St. Moritz (SMV-Samedan) - 54 min. rijden

Restaurants

  • Café Restorant Pizzeria Allegra
    7 min. wandelen
  • La Palma
    38 min. rijden
  • Alpetta
    36 min. rijden
  • Bergrestaurant Prümaran Prui
    20 min. rijden
  • Buvetta Sfondraz
    3 min. rijden

Over deze accommodatie

Refugio Pratuor, (Scuol). by Interhome

Hoogtepunten van de accommodatie
Refugio Pratuor, (Scuol). by Interhome heeft alles wat je nodig hebt.
Andere voordelen zijn:
  • Rookvrije accommodatie

Beleid

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatie ook bekend onder de naam

CH7550.672.1

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Refugio Pratuor, (Scuol). by Interhome?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Waar staat Refugio Pratuor, (Scuol). by Interhome?

Deze accommodatie in Scuol ligt op 5 minuten wandelen van Engadin-vallei, Bogn Engiadina-spa en Schloss Tarasp. Ook Schlivera en Inn liggen op 10 minuten wandelen. Station Scuol-Tarasp ligt op 14 minuten wandelen.