Villa 'Il Rifugio Della Quiete' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning
Dompel jezelf onder in de natuur door te verblijven in een oase omringd door olijf- en johannesbroodbomen.
De "Quiet Refuge" is de perfecte plek om het hectische stadsleven achter je te laten en ontspanning te verwelkomen, omringd door vrienden en familie met wie je momenten van pure gezelligheid kunt delen.
Laat jezelf gaan en verken de meest geliefde bestemmingen in het oosten van Sicilië: je bevindt je op slechts enkele minuten van plaatsen als het centrum van Scicli, Ragusa Ibla, Syracuse, Marzamemi, Val di Noto, het kasteel van Donnafugata en de prachtige stranden die dit magische eiland omringen.
De frisse, onbezoedelde lucht speelt de hoofdrol in deze betoverende omgeving waar natuur en rust samenkomen om een adembenemende ervaring te creëren waarin je je geest kunt regenereren.
Onze gasten kunnen ook genieten van extra services zoals georganiseerde excursies per fiets, te paard of per boot, een bezoek aan een Modicaans chocoladebedrijf en de mogelijkheid om wijnproeverijen te organiseren. Op verzoek kun je ontspannende massages krijgen van goede professionals in de faciliteit.
Op Rifugio Della Quiete zijn je viervoetige vrienden welkom, voor hen wordt een toeslag in rekening gebracht bij aankomst.
Het is niet toegestaan om het huis te betreden voor mensen die niet regelmatig geboekt en geregistreerd zijn. Het is aanbevolen om een auto te hebben.
- Huisdieren toegestaan betaling 40,00 € per huisdier
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Oven
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Open haard
Entertainment
Tv
Buiten
Barbecue
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Fietsmogelijkheid in de buurt
Rotsklimmen in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Any additional fees listed in the description must be paid on site. If none are listed, this rule does not apply.
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT088011C2VY3Q363O
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze villa ligt in Scicli. Bezoek culturele hoogtepunten Museo Civico di Modica en Museo del Cioccolato di Modica. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals La Fornace Penna en Palazzo Beneventano. Vini di Olindo Giuseppe en Labirinto del Castello zijn ook een bezoek waard. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals rotsklimmen, het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Scicli
Zijn huisdieren welkom bij Villa 'Il Rifugio Della Quiete' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Villa 'Il Rifugio Della Quiete' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning?
Vandaag, 18 okt. 2026, kost een verblijf bij Villa 'Il Rifugio Della Quiete' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 2 nov. 2026 min. € 613, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa 'Il Rifugio Della Quiete' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa 'Il Rifugio Della Quiete' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa 'Il Rifugio Della Quiete' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning?
Deze villa in Scicli ligt op 10 km afstand van Strand van Pezza Filippa, Spiaggia Donnalucata en Chiesa di Santa Maria la Nova. Ook La Fornace Penna en Chiesa di San Giovanni Evangelista liggen op 10 km afstand.