Holiday House with panoramic View balcony,wifi,self-catering,250mt from the sea
Huurbasis: gehele huis of appartement Aantal slaapkamers: 1; Aantal andere kamers met bedden: 1 Aantal badkamers: 1
De accommodatie, met eigen ingang, biedt gratis wifi, een koelkast met vriesvak, servies, grote veranda met tafel en stoelen om buiten te eten, gratis parkeergelegenheid en een barbecueplek.
Het pand, omgeven door de groene mediterrane vegetatie, is een goed uitgangspunt om heel West-Sicilië te bezoeken, in het centrum van een van de mooiste archeologische vindplaatsen ter wereld, tussen Selinunte en de Vallei van de Tempels in Agrigento.
Zijn gemakkelijk toegankelijke bekende plaatsen zoals de charmante Turkse Trappen, de stranden van Memphis en Eraclea Minoa, de natuurreservaten van Torre Salsa, Belice en Zingaro. Slechts een uur van Palermo, Trapani en 10 minuten van Terme di Sciacca.
Bij aankomst kunnen onze gasten uw auto parkeren in de residentie, ontspannen in de schaduw van het dennenbos en genieten van het prachtige uitzicht.
Gezinnen zullen kinderen vermaken in aangewezen gebieden voor games; voor de oudere zijn er tennisbanen / grasvoetbal, zullen ook concurreren in spannende spelen van tafeltennis en tafelvoetbal. Tijdens hun verblijf kunnen gasten gebruikmaken van de ter beschikking gestelde barbecue en genieten van heerlijke gegrilde verse vis van Sciacca.
Bij aankomst ontvangt u nuttige informatie over de populairste bestemmingen in de omgeving.
Beddengoed is inbegrepen in de prijs en, op aanvraag, badhanddoeken à € 8,00 per persoon per wissel. Zal worden verstrekt aan toeristen wachtwoord toegang tot het internet. Huisdieren zijn toegestaan tegen een kleine meerprijs. Neem vooraf contact met ons op. Wij bieden gratis wifi tijdens uw verblijf!
dit appartement ligt in Sciacca. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij San Marco Strand en Spiaggia Foggia. Daarnaast kun je ook Museo del Carnevale di Sciacca en Complesso Tommaso Fazello bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor Sciacca
Zijn huisdieren welkom bij Holiday House with panoramic View balcony,wifi,self-catering,250mt from the sea?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoe laat kan ik bij Holiday House with panoramic View balcony,wifi,self-catering,250mt from the sea inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday House with panoramic View balcony,wifi,self-catering,250mt from the sea uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday House with panoramic View balcony,wifi,self-catering,250mt from the sea?
Dit appartement in Sciacca ligt en op 5 km afstand van San Marco Strand, Spiaggia Foggia en Spiaggia Lido. Ook Museo del Carnevale di Sciacca en Marina di Sciacca liggen op 10 km afstand.