Geheel appartement

Ferienwohnung Schwarzenberg

Fotogalerie voor Ferienwohnung Schwarzenberg

Een nachtzicht van een historisch kasteel met verlichte torens en een opvallende koepel, omgeven door een stad met verlichte gebouwen en een brug.
Een slaapkamer met twee bedden, een kledingkast en een hangrek.
Een gebouw met een bord waarop
Een moderne keuken met een houten kookeiland, witte kastjes en een bloemenvaas op het aanrecht.
Een compacte keuken met een centraal eiland, een inbouwoven en een kookplaat.

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 455 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Ferienwohnung Schwarzenberg

  • De vakantiewoning voor twee tot maximaal vier personen bevindt zich apart op de begane grond van een huis aan de rand van het dorp. De eigenaar runt een kleine boerderij met paarden en kippen. Verse eieren voor het ontbijt kunnen op verzoek besteld worden. De bakker ligt op een steenworp afstand.



    Het appartement is volledig gerenoveerd en opnieuw ingericht in 2020 (eerste bewoning in 2021). Het is uitgerust met een keuken-woonkamer (slaapbank, fauteuil, eettafel, flatscreen TV, radio, elektrisch fornuis, oven, koelkast met vriesvak, vaatwasser), een slaapkamer (2 x 1-persoonsbedden) en een badkamer met douche/wc en een infraroodcabine. De flat wordt centraal verwarmd, maar heeft ook een oude tegelkachel die gebruikt kan worden. Er is een apart tuingedeelte met een gemeubileerd terras en barbecuefaciliteiten, parkeerplaats en een schuilplaats/opslagruimte voor fietsen of je skispullen. Gratis W-LAN is ook beschikbaar.



    Eindschoonmaak, water- en energiekosten zijn inbegrepen in de totale prijs. Beddengoed en handdoeken kun je zelf meenemen of ter plaatse huren. Huisdieren zijn toegestaan in deze accommodatie (max. middelgroot, 1 huisdier).



    Het oude centrum van Schwarzenberg met zijn pittoreske steegjes en winkels is een populaire bestemming voor uitstapjes. Opvallende bezienswaardigheden van de stad met meer dan 850 jaar geschiedenis zijn de Sint-Joriskerk en het kasteel van Schwarzenberg. Het Perla Castrum Museum maakt van de geschiedenis van de regio een spannende belevenis voor bezoekers van alle leeftijden.

    In het landhuis Erlahammer kunnen bezoekers het mijnerfgoed van de stad ontdekken, terwijl de Pöhla showmijn de mogelijkheid biedt om de grootste tinkamers van Europa te verkennen. Spoorweg- en technologiefans zullen dol zijn op de ouderwetse locomotieven in het Schwarzenberg Spoorwegmuseum of wat dacht je van een pittoresk ritje op de schilderachtige Erzgebirge spoorlijn.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Verbruikskosten incl.

    - Eindschoonmaak (inclusief)



    Optioneel:

    - Bedlinnen + handdoek: 15.00 EUR/p.p. per verblijf



    - Eigenaar woont op het perceel

    - Kinderstoel: 1

    - Huisdieren: 1

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • Slaapbank
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Stereo-installatie
  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Patio

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 55 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

The guest will be charged 25% amount for a cancellation after the reservation is made. The guest will be charged 100% amount, if they can cancel in 42

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Opmerking van de gastheer/-vrouw: This property accepts a maximum of 1 pet(s)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Schwarzenberg/Erzgeb.. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Natuurpark Ertsgebergte-Vogtland en Liebenstein. Daarnaast kun je ook Museum Uranerzbergbau en Museum für bergmännische Volkskunst bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Freizeitbad Greifensteine en Silberstromers Fundora Avonturenpark zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Schwarzenberg/Erzgeb.
Meer appartementen in Schwarzenberg/Erzgeb.
Kaart
Schwarzenberg

In de buurt

  • Een besneeerd landschap met een rood gebouw, sneeuwbedekte bomen en een heldere blauwe lucht.
    Klinovec skicentrum
    37 min. rijden - 32.6 km
  • Een bord aan een bakstenen muur met sneeuw.
    Skigebiet am Fichtelberg
    37 min. rijden - 33.0 km
  • Een bord aan een bakstenen muur met sneeuw.
    Skigebied Oberwiesenthal
    37 min. rijden - 33.0 km
  • Luchtbeeld van een racecircuit, omringd door woonwijken en akkerland.
    Sachsenring
    48 min. rijden - 46.8 km
  • Schloss Schwarzenberg
    14 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Schwarzenberg (Erzgeb) - 13 min. wandelen
  • Karlovy Vary (KLV-Internationale luchthaven Karlovy Vary) - 67 min. rijden

Restaurants

  • Gasthof Moosheide
    11 min. rijden
  • Restaurant Valentin
    18 min. wandelen
  • Einkehr Am Tiergarten
    11 min. rijden
  • De Gute Stub
    16 min. wandelen
  • Enamorate de" Hirtbrück
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ferienwohnung Schwarzenberg?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Ferienwohnung Schwarzenberg inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Ferienwohnung Schwarzenberg uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Ferienwohnung Schwarzenberg?

Dit appartement in Schwarzenberg/Erzgeb. ligt op 1,2 km van Schloss Schwarzenberg en op 5 km afstand van Schaubergwerk Herkules-Frisch-Glück en Natuurpark Ertsgebergte-Vogtland. Ook Sparkassen-Erzgebirgsstadion en Museum Uranerzbergbau liggen op 15 km afstand. Station Schwarzenberg (Erzgeb) ligt op 13 minuten wandelen en naar Station Schwarzenberg Hp is het 19 minuten wandelen.