Holiday Home "Seestern Ostsee" with Private Terraces, Private Garden & Wi-Fi
Het vakantiehuis "Seestern Ostsee" ligt in Mönchneversdorf en is de ideale accommodatie voor een ontspannen vakantie. De woning van 53 m² bestaat uit een woonkamer met een slaapbank voor 2 personen, een volledig uitgeruste keuken, 1 slaapkamer en 1 badkamer (met een douche) en is daarom geschikt voor 4 personen. Extra voorzieningen zijn high-speed Wi-Fi (geschikt voor videogesprekken), een smart-tv met streamingdiensten, verwarming, een ventilator en een wasmachine. Handdoeken en beddengoed zijn helaas niet inbegrepen. Dit laatste kan worden geleverd tegen een extra vergoeding. Als je je eigen beddengoed meeneemt, heb je beddengoed nodig voor dekens van 130x90 cm, een laken van 160x200 cm voor de slaapbank en een laken van 180x200 cm voor het tweepersoonsbed. De matrasbeschermer moet op het bed blijven liggen.
Het hoogtepunt van deze accommodatie is de eigen buitenruimte met een tuin en 2 open terrassen.
Er zijn 2 parkeerplaatsen beschikbaar op het terrein.
Huisdieren zijn toegestaan tegen een toeslag.
Het pand heeft een traploos interieur en biedt een motor- en fietsenstalling.
Deze accommodatie heeft recyclingregels, meer informatie hierover wordt ter plaatse verstrekt.
Vul na het boeken het Holidu contactformulier dat je per e-mail wordt toegestuurd volledig in, inclusief je adres. Dit zal de gastheer helpen om je verblijf zo goed mogelijk voor te bereiden.
Bij aankomst moet een borg worden betaald.
- Babybedje betaling 20,00 € per persoon
- Huisdieren toegestaan betaling 25,00 € per huisdier
dit vakantiehuis ligt in Schönwalde am Bungsberg. Kurpark Malente en Golf- und Country-Club Hohwachter Bucht zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Obst-Erlebnis-Garten Hohwachter Bucht en Filipos Erlebnisgarten bezoeken. Abenteuer Dschungelland en Labyrinth der Männer zijn ook een bezoek waard. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals wandelen, fietsen en rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Schönwalde am Bungsberg
Luchthaven van Lübeck (LBC), Duitsland - 58 min. rijden
Restaurants
Ingenhof
15 min. rijden
Feldcafé
15 min. rijden
Landhaus Schönwalde
5 min. rijden
Ostsee Baumhaushotel
8 min. rijden
Star Tankstelle
5 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home "Seestern Ostsee" with Private Terraces, Private Garden & Wi-Fi?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Home "Seestern Ostsee" with Private Terraces, Private Garden & Wi-Fi?
Vandaag, 27 okt. 2026, kost een verblijf bij Holiday Home "Seestern Ostsee" with Private Terraces, Private Garden & Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 1 nov. 2026 min. € 431, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday Home "Seestern Ostsee" with Private Terraces, Private Garden & Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home "Seestern Ostsee" with Private Terraces, Private Garden & Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Home "Seestern Ostsee" with Private Terraces, Private Garden & Wi-Fi?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Schönwalde am Bungsberg ligt op enkele stappen van Natuurpark Holstein Zwitserland en op 15 km van Gut Testorf en Kellersee. Ook Großer Eutiner See en Hondensport TSV Neustadt liggen op 15 km afstand.