Corner Haus RM2 ligt in Schnaittach. Bezoek Hirtenmuseum en Burg Egloffstein, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Frankische Bergpad en Frankenweg. Bikepark Osternohe en Wildpark Hundshaupten zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Schnaittach
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 5 kilometer van de accommodatie
Je hoeft niet op straat te parkeren
Gezinsvriendelijk
Minikoelkast
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisjes
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (eenmaal per verblijf)
Buiten
Barbecue
Tuin
Vuurplaats
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Kamervoorzieningen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gemeenschappelijke badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Eten en drinken
Diepvriezer
Minikoelkast
Toegang tot gemeenschappelijke keuken
Meer
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Sleutelkastje
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Corner Haus RM2?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Corner Haus RM2 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Corner Haus RM2 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Corner Haus RM2?
Dit pension in Schnaittach ligt op 15 km afstand van Bikepark Osternohe, Krankenhaus Lauf - Krankenhäuser Nürnberger Land GmbH en Frankische Bergpad. Ook Hirtenmuseum en Hersbruck Kunstmuseum liggen op 15 km afstand. Station Schnaittach Markt ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Hedersdorf is het 24 minuten wandelen.