Gehele woning

Vacation home on a fenced-in lot of 1,000 m², with a sauna, 700 m from the beach

Fotogalerie voor Vacation home on a fenced-in lot of 1,000 m², with a sauna, 700 m from the beach

Een modern huis met een glazen conservatorium, omringd door weelderige begroeiing en hoge bomen.
Een moderne keuken met een centraal eiland, roestvrijstalen apparatuur en uitzicht op de omgeving.
Een modern huis met een schuin dak, omgeven door een verzorgde tuin met verschillende planten en een houten terras.
Een moderne woonkamer met een grijze bank, een bruine bank, een trap en een keuken op de achtergrond.
Een moderne woonkamer met een open haard, een hoekbank en een groot raam met uitzicht op groen.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Vacation home on a fenced-in lot of 1,000 m², with a sauna, 700 m from the beach

  • Ontdek het charmante vakantiehuis Het Baken 103 in Scharendijke, Zeeland – een idyllisch toevluchtsoord voor maximaal 6 personen met 85 vierkante meter woonoppervlak. Dit met veel zorg ingerichte huis heeft drie gezellige slaapkamers en een badkamer, ideaal voor gezinnen

    Het middelpunt van de woonkamer is een uitnodigende open haard die op koele avonden voor gezellige warmte zorgt. De open keuken is van alle gemakken voorzien met een vaatwasser, magnetron, waterkoker en koffiezetapparaat – alles wat je maar nodig hebt. Een comfortabele eethoek nodigt je uit om samen te koken en lekker lang te blijven zitten.

    Pure ontspanning wacht op je in de privésauna, waar je tot rust kunt komen en de stress van het dagelijks leven achter je kunt laten. De ruime tuin en het terras zijn heerlijke plekken om van de frisse lucht te genieten en de dag af te sluiten met een glas wijn. Het huis is bovendien volledig uitgerust met moderne voorzieningen: een tv, wifi, een wasmachine en een droger staan allemaal tot je beschikking.

    Vakantiehuis Het Baken 103 is een rookvrije accommodatie, waardoor het een ideale plek is voor iedereen die waarde hecht aan een schone en frisse omgeving. Beddengoed is ook aanwezig, dus je hoeft je nergens zorgen over te maken.

    Omgeven door schilderachtige tuinen en op slechts een paar minuten van het strand, is dit huis de perfecte uitvalsbasis om de schoonheid van Zeeland te ontdekken. Boek nu en beleef onvergetelijke dagen in Scharendijke!

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Scharendijke. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Strand van Renesse en Molencomplex Kinderdijk-Elshout. Daarnaast kun je ook Monstertoren en Stadhuis bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Orry's Doolhof en Maisdoolhof Noordgouwe zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Scharendijke
Meer vakantiehuizen in Scharendijke
Kaart
Scharendijke, ZE

In de buurt

  • Een strand met duinen en een helderblauwe lucht.
    Strand van Brouwersdam
    4 min. rijden - 4.2 km
  • Een rustige rivier die windmolens en een moderne toren weerspiegelt.
    Molencomplex Kinderdijk-Elshout
    4 min. rijden - 4.2 km
  • Strand van Renesse
    3 min. rijden - 3.8 km
  • Doe- en Activiteitencentrum Ecoscope
    5 min. rijden - 4.7 km
  • Orry's Doolhof
    7 min. rijden - 6.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Goes - 33 min. rijden
  • Rotterdam (RTM-Rotterdam The Hague) - 57 min. rijden

Restaurants

  • Dickenz aan het strand
    19 min. wandelen
  • Beachclub Perry's
    18 min. wandelen
  • Natural High
    6 min. rijden
  • Eterij Tapperij Salud
    8 min. wandelen
  • Strandclub Zee
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Vacation home on a fenced-in lot of 1,000 m², with a sauna, 700 m from the beach?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 999 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Vacation home on a fenced-in lot of 1,000 m², with a sauna, 700 m from the beach inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Vacation home on a fenced-in lot of 1,000 m², with a sauna, 700 m from the beach uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Vacation home on a fenced-in lot of 1,000 m², with a sauna, 700 m from the beach?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Scharendijke ligt en op 5 km afstand van Strand van Renesse, Molencomplex Kinderdijk-Elshout en Strand van Brouwersdam. Ook Doe- en Activiteitencentrum Ecoscope en Orry's Doolhof liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Vacation home on a fenced-in lot of 1,000 m², with a sauna, 700 m from the beach

9,0

Fantastisch

8,0

Netheid

6,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
!
14 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
7 nachten verbleven in september 2026