Geheel appartement
Seebrücke Appartement 6
Fotogalerie voor Seebrücke Appartement 6





Beoordelingen
9,4 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 445 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

PLAZA Premium Timmendorfer Strand
PLAZA Premium Timmendorfer Strand
- Zwembad
- Spa
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
7.8 van 10, Goed, 999 beoordelingen
De prijs is € 126
inclusief belastingen en toeslagen
4 mrt - 5 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
134531
Over deze buurt

Scharbeutz
In de buurt
- Strand van Scharbeutz1 min. wandelen - 0.1 km
- Strand van Haffkrug3 min. rijden - 2.5 km
- Strand van Timmendorf4 min. rijden - 3.2 km
- Ostsee Therme in Scharbeutz4 min. rijden - 3.6 km
- Hondenstrand8 min. rijden - 3.3 km
Lokaal vervoer
- Station Scharbeutz - 17 min. wandelen
- Luchthaven van Lübeck (LBC), Duitsland - 38 min. rijden
Restaurants
- Restaurant Waves4 min. rijden
- Junge Die Bäckerei4 min. wandelen
- Das Leo11 min. wandelen
- Hamptons17 min. wandelen
- Meerbar4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Seebrücke Appartement 6
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster







