Gehele woning

5 bedroom accommodation in Scarborough

Fotogalerie voor 5 bedroom accommodation in Scarborough

Een eethoek met een tafel gedekt voor zes personen, inclusief borden, kommen, glazen en bestek. Er staan stoelen rondom de tafel en er is een raam met zonwering te zien.
Een woonkamer met een flatscreen televisie, een leren bank, een salontafel en een groot raam met jaloezieën.
Een woonkamer met een grijze bank, een open haard en een grote spiegel aan de muur.
Een terras met een glazen tafel, wijnglazen en een fles champagne.
Een moderne keuken met een zwart aanrecht, roestvrijstalen apparatuur en houten kastjes. Er staan twee barkrukken bij, een waterkoker en een koelkast met een plant erop. Op de muur is een bord te zien met de tekst 'Kitchen Rules'.

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Uitzicht op de golfbaan

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

5 bedroom accommodation in Scarborough

  • Dit chique herenhuis met terras ligt op minder dan 1,6 km van de stranden van Scarborough en op korte loopafstand van het treinstation, waar u met de trein naar de middeleeuwse stad York kunt gaan.


    Dit rijtjeshuis in de populaire badplaats Scarborough, dicht bij de winkels en restaurants en op minder dan 1,6 km van het strand, is ideaal voor een vakantie met het hele gezin. De eigenaren hebben gezorgd voor de kinderen met een speelkamer met veel spellen en een pooltafel. Mill View House ligt in een rustig gedeelte van de stad. Vanuit het huis kun je naar de baai lopen, naar het noorden of het zuiden, beide hebben lange zandstranden waardoor ze ideaal zijn voor gezinnen. De North Bay is de rustiger van de twee en de South Bay heeft alles wat je zou verwachten van een traditionele badplaats met ezels, amusement en kinderritjes. Je kunt over de promenade lopen over de volledige lengte van beide baaien die het kasteel passeren, op de heuvel neergestreken. Als u liever een ritje maakt, is er een open dubbeldekkerbus langs de kust.

    Scarborough heeft veel bezienswaardigheden met het openluchttheater, de Scarborough Spa en het Stephen Joseph Theatre. Op je wandeling naar het strand passeer je Peasholm Park met zijn prachtige tuinen en groot meer, een fantastische plek om de kinderen te nemen, er zijn boten en waterfietsen om op te spelen. Dit is ook de plaats waar ze de beroemde re-enactment van een zeeoorlogvoering miniatuur zeeslag doen. Het huis ligt op minder dan twee minuten lopen van het treinstation, waar u kunt gaan met de trein naar York, een middeleeuwse stad die beroemd is om zijn Minster. Er is zoveel te doen in Scarborough en daarom is het populair in zowel de zomer- als de wintermaanden. Een ideale plek voor die familievakantie.

    Scarborough is slechts een van de vele familie resorts langs de oostkust. Verderop langs de kust en op slechts een klein eindje rijden ligt Filey, Flamborough Head en natuurlijk de Victoriaanse badplaats Bridlington. Er zijn een aantal fantastische wandelingen langs de kliffen omdat dit deel uitmaakt van de Cleveland Way, die zo populair is bij wandelaars. Het vogelreservaat RSPB in Bempton ligt op slechts een paar minuten rijden, waar u papegaaiduikers, jan-van-genten en zeehonden in hun natuurlijke habitat kunt zien. Dit is een van de meest bezochte vogelreservaten in het Verenigd Koninkrijk.


    Begane grond:
    De woning heeft centrale verwarming op gas en bestaat uit:
    Woonkamer: Groot met laminaatvloer, elektrisch log-effect vuur, 32-inch Freeview-tv, dvd-speler, cd-speler en Wii-systeem.
    Open leefruimte.
    Keukenhoek: met tegelvloer, elektrische oven, elektrische kookplaat, koelkast / vriezer, vaatwasser, wasmachine, wasdroger en openslaande deuren.
    Eetplaats: met openslaande deuren.
    Speelhoek: met biljart, spellen en boeken.
    Garderobe: met WC.


    Eerste verdieping:
    Slaapkamer 1: met twee eenpersoonsbedden.
    Slaapkamer 2: met eenpersoonsbed.
    Badkamer: met douche boven een bad, toilet en een verwarmd handdoekenrek.
    Badkamer met douche: met douche, toilet en een verwarmd handdoekenrek.


    Tweede verdieping:
    Slaapkamer 3: met een tweepersoonsbed.
    Slaapkamer 4: met twee eenpersoonsbedden.
    Slaapkamer 5: met eenpersoonsbed.


    Alle gas, elektriciteit, beddengoed en handdoeken inbegrepen. Reisbedje, kinderstoel en traphekje beschikbaar op aanvraag. Wifi. Kleine binnenplaats. Parkeervergunning voor 2 auto's gratis. Niet roken.

    Maximaal één hond.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze cottage bevindt zich in Stadscentrum van Scarborough, een wijk in Scarborough, en ligt bij de oceaan. Spa Cliff Lift en Scarborough Harbour zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen YMCA Theatre en Scarborough Maritime Heritage Centre bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Scarborough Cricket Club of Oliver's Mount Racing. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals golfen. Bekijk onze reisgids voor Scarborough
Meer cottages in Scarborough
Kaart
Scarborough

In de buurt

  • Een meerijlaar gebouw met een bioscoop en een theater op de begane grond.
    Stephen Joseph Theatre
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Een kuststadsbeeld met een strand, historische gebouwen en een groene brug.
    South Bay Beach
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Een paviljoen met glazen dak aan een meer, een groene boot en een pagode-achtige constructie op de achtergrond.
    Peasholm Park
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • Een prieel met een band die optreedt, met uitzicht op een strand met geparkeerde auto's en mensen zittend op stoelen.
    Scarborough Spa
    18 min. wandelen - 1.5 km
  • Een strand met mensen, kleurrijke gebouwen en huizen op een heuvel.
    North Bay Beach
    3 min. rijden - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Scarborough Station - 6 min. wandelen
  • Leeds (LBA-Leeds Bradford) - 110 min. rijden

Restaurants

  • The BellyRub Bar and Eatery
    4 min. wandelen
  • Commercial Pub
    8 min. wandelen
  • Rice & Spice
    9 min. wandelen
  • The Lord Rosebery
    8 min. wandelen
  • Stumble Inn
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 5 bedroom accommodation in Scarborough?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoe laat kan ik bij 5 bedroom accommodation in Scarborough inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 5 bedroom accommodation in Scarborough uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 5 bedroom accommodation in Scarborough?

Deze cottage ligt in Stadscentrum van Scarborough, vlak bij Scarborough to Whitby Rail Trail en Falsgrave. Ook Stephen Joseph Theatre en Mecca Bingo liggen op 10 minuten wandelen. Scarborough Station ligt op 6 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over 5 bedroom accommodation in Scarborough

8,6

Uitstekend

8,8

Netheid

8,6

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 11 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 11 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 11 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 11 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 11 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Stayed for 3 nights 2 adults and 4 kids, absolutely lovely house, everything you could need and more

Stayed for 3 nights 2 adults and 4 kids, absolutely lovely house, everything you could need and more. Would definitely recommend.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, locatie en accuraatheid advertentie

Good location

The property was in the right location for us to do what we wanted without having to drive anywhere
3 nachten verbleven in september 2022
Van een partnersite

8/10 – Goed

We really enjoyed a weekend at mill view house.

We really enjoyed a weekend at mill view house. Was clean and well equipped with everything we needed. Bedrooms spacious but downstairs a bit small for 8 of us. Beds were ok not very comfortable, oven was dirty, games were broken some had pieces lost but kids enjoyed pool table. Bathroom tap was broken and downstairs toilet didnt flush properly. Heating was hard to set and parking was a nightmare as we had a large car and spaces near house were often taken. Easier to walk.
Van een partnersite

8/10 – Goed

House is in a brilliant central position for everything we needed; beach, park, shops, North Bay am

House is in a brilliant central position for everything we needed; beach, park, shops, North Bay amenities, all in easy walking distance. Had everything we needed in the house apart from the stair gate not fitting. We could have rung Mr Lok but managed okay. Games/play room was a lovely bonus having 4 boys aged 21, 18, 12 and 21 months to keep amused. Certainly recommend it.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Lovely house, well equipped and although quiet, very close to centre of the town.

Lovely house, well equipped and although quiet, very close to centre of the town.Lots of stairs and sturdy fire doors so perhaps not practical for less able bodied people.We had asked for a cot but there wasn't one, fortunately our guests had not set off when we had arrived so were able to bring their own travel cot.Stair gate was impossible to fix securely and was no match for a lively toddler.Pool table has clearly suffered over time and is not level but still provided a fun option.Overall we would recommend this property.Thank you.
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Positief: Locatie
Negatief: Inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie

Disgusting beds

I slept in the first floor room with two beds. I could feel all the springs in the mattress so after two nights I changed to the second one.This had a distinct dip in the middle but it was ok sleeping on top of one duvet and under the other. The next morning I pulled back the sheet on the first bed to discover the mattress was covered in urine stains which made me want to retch. Also in this room there is a bedside lamp on a cabinet between the beds but the pear switch in down behind the first bed so i had to get up for the toilet each night and feel my way in pitch dark.In my daughter's bedroom there were four pieces of rough cut plywood protruding three inches out beyond the mattress, supporting it above an extremely sagged metal spring. My daughter caught her leg on the wood twice getting out of bed.The plastic bath panel is broken with a jagged piece sticking out and i caught my trousers on that.One of the couches in the lounge has large frayed patches along the back.We love Scarborough but returned home disappointed in a holiday house with features well below standard.
Stained mattress
Stained mattress
Plywood boards sticking out below mattress
Rough edges on plywood slat
7 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

just what we wanted

excellent house the single beds were just what we wanted also ideal location was worried about parking but no problems at all the house had everything we needed great little break
3 nachten verbleven in mei 2022
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Lovely and clean, nice big house.

Lovely and clean, nice big house. We had a lovely stay.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Very comfortable and beautifully decorated house.

Very comfortable and beautifully decorated house. Well equipped with washer, dryer etc. Plenty of games for children. The owners were very helpful. We had a brilliant holiday with our daughter and grandchildren.
Van een partnersite

8/10 – Goed

It was a very nice place in a good location and helpful owners with just a minor problem with shower

It was a very nice place in a good location and helpful owners with just a minor problem with showers.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

This house is in an excellent location, close to local amenities.

This house is in an excellent location, close to local amenities. The cleanliness of the house is exceptional and the facilities are excellent. However, the only thing that lets the house down is the showers. The shower in the bathroom with the shower cubicle has a very large shower head which is too big for the cubicle, the water is extremely hot & the temperature cannot be turned down, you could not put a child in there. The shower in the bathroom with the bath is very old & again is very temperamental. To keep the temperature at a constant (luke warm) you have to have it on mid power which means the water trickes out. Other than the showers the house is excellent and the welcome gifts were very well received