Gehele woning

Il Poggetto di Barbara - Casa Bianca

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi

Kameropties

Huis, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 69 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 5
  • 1 queensize bed, 1 eenpersoons stapelbed en 1 eenpersoons zetelbed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Il Poggetto di Barbara - Casa Bianca ligt in Scansano. Bezoek culturele hoogtepunten Museo di Storia Naturale della Maremma en Museo Archeologico e d'Arte della Maremma. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Villa Acquaviva - La Fattoria en Parco Emozionale e Luminarie di Fontermosa. Bekijk onze reisgids voor Scansano
Meer vakantiehuizen in Scansano
Kaart
Podere Vignacci di Memmo, 123, Scansano, GR, 58054

In de buurt

  • Terme di Saturnia
    Terme di Saturnia
    35 min. rijden - 30.3 km
  • Maremma Park, Tuscany
    Natuurpark Maremma
    37 min. rijden - 34.8 km
  • Museo della Vite e del Vino di Scansano
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Tiaso Bioviticulturists - Kelder
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Cascate del Mulino
    32 min. rijden - 27.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Grosseto - 28 min. rijden

Restaurants

  • Caffe Dell'Arco
    9 min. wandelen
  • Bar Le Cascine
    9 min. wandelen
  • Trattoria La Mandorlaia
    9 min. rijden
  • Pizzeria Trattoria Il Rialto
    22 min. rijden
  • Rifrullino
    8 min. wandelen

Over deze accommodatie

Il Poggetto di Barbara - Casa Bianca

Hoogtepunten van de accommodatie
Il Poggetto di Barbara - Casa Bianca heeft alles wat je nodig hebt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Il Poggetto di Barbara - Casa Bianca hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Wasmachines en vliegenramen

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 1.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT053023C2FLFEILRK
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Il Poggetto di Barbara - Casa Bianca?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoe laat kan ik bij Il Poggetto di Barbara - Casa Bianca inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Il Poggetto di Barbara - Casa Bianca uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Il Poggetto di Barbara - Casa Bianca?

Dit vakantiehuis in Scansano ligt op 2 km afstand van Museo della Vite e del Vino di Scansano en Tiaso Bioviticulturists - Kelder. Ook Poggio Nibbiaie en Frescobaldi Wijnmakerij liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen

9,0

Fantastisch