We bevinden ons in een boerderij van 12 hectare die deels met wijngaarden is verbouwd, volgens de biologische methode, waarmee we de typische wijnen van het gebied verkrijgen, waaronder de beroemde Lambrusco DOC.
De structuur is een typisch boerenhuis uit de 1800 gerestaureerd met betrekking tot de oorspronkelijke stijl waar er 3 tweekamerappartementen zijn De 4 studio's bevinden zich in de nieuwe structuur aan de achterkant van de boerderij
In het bijzonder bevindt het appartement Erica zich op de begane grond, het is geschikt voor 1 tot 4 personen met een tweepersoonsbed + slaapbank en het is uitgerust met een ingerichte keuken, linnengoed, lcd-tv, haardroger, airconditioning en onafhankelijke verwarming.
Bij het opzetten van onze boerderij dachten we aan degenen die een ontspannen vakantie willen, zonder het opgeven van onze regio, we zijn in feite uit de chaos van de stad, maar met de auto is het in korte tijd mogelijk om de beste centra in de omgeving te bereiken. hij komt om zakelijke redenen naar ons gebied en wil thuis zijn
Het is ook mogelijk om de hele structuur te huren voor groepen vrienden of families, die kunnen koken in hun appartement, of een barbecue organiseren en vervolgens samen eten in de speciaal uitgeruste gemeenschappelijke ruimtes We hebben 6000 vierkante meter park met tuinhuisje, barbecue, solarium en speeltuin, gemeenschappelijke ruimte met open haard, internetpunt, bordspellen, boeken en gidsen in de omgeving, parkeren, garage, wasruimte, fietsen
Accommodatie-voorzieningen
Slaapkamers
Slaapbank
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
Op het platteland
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Ledverlichting op bepaalde plaatsen
Unitgrootte: 31 vierkante meter
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 21.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Contactloos betalen is mogelijk
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Scandiano in een landelijke omgeving. Museo Ferrari Maranello en Ferrari-fabriek zijn culture hoogtepunten in dit gebied. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij RCF Arena of Palabigi. Bekijk onze reisgids voor Scandiano
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Erica Studio inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Erica Studio uitchecken?
Je dient om uiterlijk 21.00 uur uit te checken.
Waar staat Erica Studio?
Dit appartement ligt in een landelijke omgeving, op 2,9 km van Piazza Prampolini en op 2,9 km van Piazza Prampolini. Ook Cantina Bertolani en RCF Arena liggen op 15 km afstand.