Business Hotel Wakasa ligt in Sayama. Kenei Sayamainariyama-p ark en Akebono-kinderbospark zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Snoepsteeg en Magazijnwijk. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Belluna Dome of Saitama Super Arena. Bekijk onze reisgids voor Sayama
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Hoe laat kan ik bij Business Hotel Wakasa inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Business Hotel Wakasa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Business Hotel Wakasa?
Dit hotel in Sayama ligt op 4,6 km van Kenei Sayamainariyama-p ark en op 10 km afstand van Sapio Inariyama en Stedelijk Museum van Sayama. Ook Rengein-tempel en Nanamagarinoi-ruïnes liggen op 10 km afstand. Treinstation Shin Sayama ligt op 14 minuten wandelen.