Gehele woning·Particuliere eigenaar

VACANZA Remodeled historical cottage super close to great hiking trails

Vakantiehuis met fitnessfaciliteiten in Šavnik

Fotogalerie voor VACANZA Remodeled historical cottage super close to great hiking trails

Exterieur
Interieur
2 slaapkamers, wifi
Terrein van de accommodatie
Sauna

Gehele woning

2 slaapkamers1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Sportschool
De huidige prijs is € 71
inclusief belastingen en toeslagen
6 feb - 7 feb

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

VACANZA Remodeled historical cottage super close to great hiking trails

Imate ceo smhesta za sebe .
Restoran se nalazi 100 metara od kuce .Kanjon Nevidio 15 kg .
Durmitor 30 km.
Prelijep pogled nanplaninu Vojnik .
Ogradjeno dvoriste.rostilj u sklopu baste .
Mini igraliste za djecu .

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Toiletpapier
  • Zeep

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Tot 25 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Dingen om te doen

  • Sportschool

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 25 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings and birthday parties

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 20 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Šavnik. Bezoek Fort Bedem en Kathedraal van Basilius van Ostrog, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Durmitor National Park en Nevidio-kloof. Bekijk onze reisgids voor Šavnik
Meer vakantiehuizen in Šavnik
Kaart
Šavnik, Šavnik Municipality

In de buurt

  • The end of the first day on the Tara river.
2 days of rafting on the cold beautiful emerald river Tara, peddling 90km through fantastic nature in the deepest canyon of Europe. 
A day filled with lots of fun, slivo and friends.... 
in the evening a campfire and some music....then sleeping on the banks of the river. What else do you need? 🔥

#montenegro #rafting #tara #outside #river

Make sure you follow me on: 
https://www.facebook.com/ShotByCanipel/
https://www.instagram.com/canipel/
    Durmitor National Park
    22 min. rijden - 19.2 km
  • The perfect reflection - Crno Jezero (Black Lake) in Zabljak. Zalbjak is more known as a ski destination but Crno Jezero is a must visit if you're in Zabljak, all year round.
    Crno Meer
    46 min. rijden - 33.7 km
  • Nevidio-kloof
    6 min. rijden - 5.5 km
  • Riblje Meer
    32 min. rijden - 25.4 km
  • Durdevica Tara Brug
    56 min. rijden - 49.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Nikšić - 62 min. rijden

Restaurants

  • Наше село | Naše selo
    19 min. rijden
  • Restoran **
    17 min. wandelen
  • Restoran Gnijezdo
    4 min. rijden
  • Jatak
    4 min. rijden
  • Mlm Company
    19 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij VACANZA Remodeled historical cottage super close to great hiking trails?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost een verblijf bij VACANZA Remodeled historical cottage super close to great hiking trails?

Vandaag, 5 feb. 2026, kost een verblijf bij VACANZA Remodeled historical cottage super close to great hiking trails van één nacht voor twee volwassenen op 6 feb. 2026 min. € 71,26, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij VACANZA Remodeled historical cottage super close to great hiking trails inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij VACANZA Remodeled historical cottage super close to great hiking trails uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat VACANZA Remodeled historical cottage super close to great hiking trails?

Dit vakantiehuis in Šavnik ligt op 5,2 km van Nevidio-kloof en op 14,4 km van Durmitor National Park. Ook Riblje Meer en Krupac Meer liggen op 52 km afstand.

Beoordelingen over VACANZA Remodeled historical cottage super close to great hiking trails