Gehele woning·Particuliere eigenaar

Cozy recently renovated apartment nestled in the historic center

Dit vakantiehuis in Savignano sul Rubicone is voorzien van een keuken

Fotogalerie voor Cozy recently renovated apartment nestled in the historic center

Terrein van de accommodatie
Interieur
Interieur
Interieur
1 slaapkamer, een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

1 slaapkamer2 badkamersMax. aantal: 259 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 116
inclusief belastingen en toeslagen
16 feb - 17 feb

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Cozy recently renovated apartment nestled in the historic center

Dit vakantiehuis in Savignano sul Rubicone is voorzien van een keuken
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over een wasserij. Dit vakantiehuis heeft een wasmachine en 1.5 badkamers. Verder is de keuken voorzien van een koelkast en een kookplaat. Een flatscreentelevisie, een waterkoker en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van badjassen en een haardroger. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek.

Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1,5 badkamers
  • Badjassen
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Flatscreen-tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Tot 10 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
  • Unitgrootte: 59 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT040045C2O5XH4JJV

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Savignano sul Rubicone. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Piazza delle Conserve en Malatestiana Fortress. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Italia in Miniatura en Minimoto San Mauro Mare een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Dino Manuzzi of Zeilschool, catamaran, windsurf en golfsurf. Bekijk onze reisgids voor Savignano sul Rubicone
Meer vakantiehuizen in Savignano sul Rubicone
Kaart
Savignano sul Rubicone, Provincia di Forlì-Cesena

In de buurt

  • Italia in Miniatura
    Italia in Miniatura
    15 min. rijden - 14.6 km
  • Strand van Rimini
    Strand van Rimini
    29 min. rijden - 26.3 km
  • Mirabilandia showing rides and a waterpark as well as a small group of people
    Mirabilandia
    42 min. rijden - 39.8 km
  • Museo Casa Pascoli
    3 min. rijden - 2.2 km
  • Beurs van Rimini (Fiera di Rimini)
    14 min. rijden - 15.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Savignano Sul Rubicone - 11 min. wandelen
  • Rimini (RMI-Federico Fellini Intl.) - 30 min. rijden

Restaurants

  • Cafè Cesare
    12 min. wandelen
  • Edicole'
    8 min. wandelen
  • Trattoria dell'Autista
    3 min. wandelen
  • Ristorante Pizzeria 2020
    3 min. rijden
  • Mapaleo
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Cozy recently renovated apartment nestled in the historic center?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost een verblijf bij Cozy recently renovated apartment nestled in the historic center?

Vandaag, 13 feb. 2026, kost een verblijf bij Cozy recently renovated apartment nestled in the historic center van één nacht voor twee volwassenen op 16 feb. 2026 min. € 115,78, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Cozy recently renovated apartment nestled in the historic center inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Cozy recently renovated apartment nestled in the historic center uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Cozy recently renovated apartment nestled in the historic center?

Dit vakantiehuis in Savignano sul Rubicone ligt op 10 km afstand van Antica Stamperia Artigiana Marchi, Knopenmuseum en Minimoto San Mauro Mare. Ook Beurs van Rimini (Fiera di Rimini) en Palacongressi Bellaria Igea Marina liggen op 15 km afstand. Station Savignano Sul Rubicone ligt op 11 minuten wandelen.

Beoordelingen over Cozy recently renovated apartment nestled in the historic center

Beoordelingen

9,6

Uitzonderlijk