Hotel Sauze ligt in het stadscentrum en in de bergen in Sauze d'Oulx. Geniet van de prachtige natuur bij Susa Valley en Chisone-vallei. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Valle Argentera en Luge Monty Express. Er zijn mogelijkheden zat in deze regio, zoals langlaufen en skiën. Je kunt er ook voor kiezen om te gaan sleeën of sneeuwschoenwandelen. Bekijk onze reisgids voor Sauze d'Oulx
Via Miramonti 12, Sauze d'Oulx, TO, 10050
In de buurt
Skigebied Sauze D'Oulx
1 min. wandelen - 0.0 km
52 Bassa Ski Run
2 min. wandelen - 0.2 km
Skilift van Clotes
2 min. wandelen - 0.2 km
Skilift van Colo
5 min. wandelen - 0.4 km
29 Bassa Ski Run
17 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Station Oulx - 10 min. rijden
Station Salbertrand - 16 min. rijden
Turin International Airport (TRN) - 69 min. rijden
Restaurants
Scacco Matto
2 min. wandelen
Assietta
3 min. wandelen
La Griglia
2 min. wandelen
Old Inn
3 min. wandelen
Lampione
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Sauze
Hotel in het stadscentrum
Gratis ontbijt, een koffiebar/café en een bar vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Sauze. Skiërs en snowboarders kunnen kun hart ophalen bij dit hotel met toegang tot de piste, vervoer van/naar de skipistes en een skiopslagruimte. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt en diner. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Hulp bij uitstappen/tickets, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en bagageopslagruimte
Conciërgeservice, een kluis bij de receptie en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Sauze bieden voorzieningen zoals gratis wifi, kluisjes en roomservice.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Skishuttle in de buurt
Eten en drinken
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Ski-opslag
Toegang tot skipiste
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
In de bergen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
4 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met premium satellietzenders
Eten en drinken
Roomservice
Meer
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Toeslag voor late check-in
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per accommodatie, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Toeslag voor het Nieuwjaarsdag-galadiner (1 januari) per volwassene: EUR 80.00
Kindertarief voor het galadiner op Nieuwjaarsdag (1 januari): EUR 60.00 (voor kinderen van 3 tot 12 jaar oud)
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 12 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per accommodatie, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor late check-in
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Sauze
Hotel Sauze Sauze d'Oulx
Sauze Hotel
Sauze Sauze d'Oulx
Sauze
Hotel Sauze Hotel
Hotel Sauze Sauze d'Oulx
Hotel Sauze Hotel Sauze d'Oulx
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Sauze?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per accommodatie, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Hotel Sauze inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Sauze uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Biedt Hotel Sauze een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Hotel Sauze?
Dit hotel in Sauze d'Oulx biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 5 minuten wandelen van Susa Valley, 52 Bassa Ski Run en Skilift van Clotes. Ook Skigebied Sauze D'Oulx en Skilift van Colo liggen op 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Sauze
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,0
Voorzieningen
9,0
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 7 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 7 beoordelingen
8 - Goed
5
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 7 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 7 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 7 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
8/10 – Goed
Marco, Rome
Reisde met familie
3 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel is very nice, but pricey.
The room was comfortable, clean and with a nice view. The location is perfect: 200m from the main chairlift and about the same distance from the city center.
Personnel was kind and keen.
Breakfast was good.
However, we were three adults in a room that was clearly for two people (at the most two adults and a kid). One big queen bed and a small single bed almost attached to the main bed.
A bit annoying considering the amount of money spent.
Marco
3 nachten verbleven in december 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
21 mrt 2019
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in maart 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
21 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Traditional hotel. Rooms too hot. Staff really nice. Mix up at reception are payment booked through expedia not sure who's fault. Location good.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in maart 2019
10/10 – Uitstekend
Victoria, Ware, Hertfordshire
9 mrt 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Really lovely Hotel close to everything
Really lovely room with modern bathroom and excellent views across the mountain. Although close to amenities also really peaceful. Breakfast was excellent with a wide variety on offer and a chef to cook your eggs. Staff are very accommodating and cannot do enough for you
Victoria
8/10 – Goed
Rosie, United Kingdom
8 jan 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastic holiday, fantastic hotel!
This hotel is lovely!
It is in a great location for town, restaurants, nightlife and skiing. The hotel staff are friendly and helpful. The bar and drinks are brilliant. Breakfast is exactly what you expect and more for a continental buffet, we were offered omelettes as extra. If you miss breakfast there seemed to be free croissants near reception which was brilliant pre ski. The only reason I've marked it down slightly on cleanliness was because we slept in some mornings and therefore our room didn't get cleaned. Also, it was quite noisy and you can hear anyone getting up early or coming back late.
Overall we loved our stay and plan to go back. Thank you Hotel Sauze
Rosie
2/10 – Ontzettend slecht
Alessandro, Mantova
4 jan 2016
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Hotel gestito malissimo
Ho soggiornato il 19 dicembre in occasione del Vialattea trail. La stanza era priva di bidet. In realtà c'era ma era inglobato nel water, scomodo da usare e poco igienico. Abbiamo parcheggiato l'auto in un punto davanti al hotel di nessun intralcio. Più volte ci hanno detto che la posizione non era ottima fino a dirci espressamente di spostarla perchè la domenica mattina alle ore 7,00 sarebbero arrivati i fornitori e avrebbe potuto essere di intralcio. Hanno rafforzato spiegando che alle volte ospiti delle camere sopra, gettano oggetti dalle finestre. Appena messa l'auto nel parcheggio a pagamento, il posto è stato occupato dall'auto nuova degli albergatori sino al mattino successivo...... Due ore dopo la partenza mi telefonano per dire che si sono dimenticati di ritornarci le carte d'identità. Chiedo di spedirle con raccomandata. Nonostante una telefonata di sollecito, ad oggi 4 gennaio non sono arrivate. Esperienza da dimenticare.
Alessandro
8/10 – Goed
Paolo, Savona
2 jan 2013
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Una vacanza piacevole
Anche se le tre stelle mi sembrano eccessive, soprattutto per il bagno angusto, tutto sommato esperienza positiva anche grazie alla posizione strategica per l'accesso alle piste