
Vakantie en citytrip naar Saulon-la-Rue
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
Samen is beter
Bespaar tot € 484 als je een vlucht en hotel samen boekt*
Vind de ideale optie
Met meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
Zonder zorgen
Plan, boek en beheer je reis op één plek
Beste Vlucht + Hotelaanbiedingen Saulon-la-Rue
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.


Les Grandes Alpes
Bespaar 100% op je vlucht
per persoon
29 aug - 2 sep
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Brussel (BRU) naar Lyon (LYS)
9,4/10 Exceptional! (130 beoordelingen)
Alle voorzieningen (zwembad uitgezonderd) waren gesloten. De accomodaties vragen om onderhoud. De luxe uitstalling van de foto’s hebben wij nergens terug gezien. Alles vooral praktisch gericht op (wintersport) verblijf. Omgeving is absoluut mooi en dorpje heeft verschillende fasciliteiten (welke buiten het seizoen vroeg sluiten). Entree via achteraf ingang parkeergarage en kleine receptie. Verwacht simpel, functioneel, schoon, mooie omgeving en afstanden rijden voor uitstapjes dan is dit een prima keuze!
Beoordeeld op 30 apr. 2023


Hôtel Prestige Odalys Le Chamois
per persoon
29 aug - 2 sep
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Brussel (BRU) naar Lyon (LYS)
9/10 Wonderful! (123 beoordelingen)
Ligging was heel goed, ad overkant vd liften.
Heel ruime kamer, ondergrondse afgesloten parking. Heel lekker restaurant.
Een groot minpunt vond ik het povere ontbijt, zelfs geen enkele keer Frans stokbrood of streekgerechten, daar moet aan gewerkt worden id ze verliezen klanten.
Beoordeeld op 13 jan. 2020

St-Alban Hotel & Spa
per persoon
29 aug - 2 sep
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Brussel (BRU) naar Lyon (LYS)
9,6/10 Exceptional! (189 beoordelingen)
Toplocatie, idyllische locatie, supervriendelijk personeel. Wij hadden enkel pech dat onze kamer uitkeek op de achterkant van het lokale zwembad van La Clusaz, waar de luidruchtige generatoren 24/24u draaiden. Verder spijt dat we hier maar 1 nachtje als tussenstop waren.
Beoordeeld op 2 jul. 2025
Tophotels in Saulon-la-Rue

Domaine de Saulon
67 rue de Dijon, Saulon-la-Rue, Cote-d'Or
Volledig restitueerbaar
8,8/10 Excellent! (318 beoordelingen)
"Fijn hotel, aangenaam verrast door het decor, de badkamer met een rond bad en de hondvriendelijkheid. Ontbijt gevarieerd en erg lekker! Zeker de moeite waard. We boekten een kamer voor 4 personen. Jammer dat ze onvoldoende transparant zijn over de prijzen gezien we nog een extra charge van 30. € ..."
Beoordeeld op 14 jul. 2025

Holiday Inn Dijon by IHG
1 Place Marie de Bourgogne, Parc de La Toison D'or, Dijon, Cote-d'Or
Volledig restitueerbaar
De prijs is € 109 per nacht van 18 aug tot 19 aug
€ 109
18 aug - 19 aug
inclusief belastingen en toeslagen
8,4/10 Very Good! (994 beoordelingen)
"We stay here four times per yeat since 2017, so we must be happy."
Beoordeeld op 9 jul. 2025

Holiday Inn Dijon Sud Longvic by IHG
3 Rue de Beauregard, Longvic
Volledig restitueerbaar
De prijs is € 114 per nacht van 28 jul tot 29 jul
€ 114
28 jul - 29 jul
inclusief belastingen en toeslagen
9,4/10 Exceptional! (297 beoordelingen)
Perfect hotel voor de doorreis
"Ideaal hotel voor de doorreis naar het zuiden. Fijne kamer, goede bedden en degelijk restaurant met mooi terras. Goede ligging ook t.o.v. de autostrade."
Beoordeeld op 13 jul. 2025
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Veelgestelde vragen
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.