Holiday Apartment "Villa Bella Vista - Meerblick 6" with Sea View, Balcony & Wi-Fi
Met uitzicht op zee ligt de vakantiewoning "Villa Bella Vista - Meerblick 6" op de zonnige helling van Sassnitz. Met zijn rustige ligging is het perfect voor een ontspannende vakantie.
Deze 62 m² grote woning bestaat uit een woonkamer, een goed uitgeruste keuken met vaatwasser, 2 slaapkamers en 1 badkamer en is dus geschikt voor 4 personen.
Extra voorzieningen zijn high-speed Wi-Fi en kabel-tv.
Een babybedje en een kinderstoel zijn ook beschikbaar.
Het vakantieappartement beschikt over een eigen buitenruimte met een balkon dat een panoramisch uitzicht op de Oostzee biedt.
De woning heeft toegang tot een gemeenschappelijke buitenruimte met een tuin en een barbecue.
De woning ligt op loopafstand van de strandpromenade, de krijtrotsen, het stadscentrum en de vissershaven. U vindt in de buurt een bakkerij met een koffiehuis, een selectie van boetieks en pubs en restaurants.
Er is een parkeerplaats beschikbaar op het terrein.
Huisdieren zijn toegestaan.
WiFi is geschikt voor videogesprekken.
Een transferservice van en naar het treinstation van Sassnitz is inbegrepen (informeer vooraf).
Het pand heeft een motor- en fietsenstalling.
Deze accommodatie heeft recyclingregels, meer informatie vindt u ter plaatse.
Gelieve na het boeken het Holidu-contactformulier dat u per e-mail wordt toegestuurd volledig in te vullen, inclusief uw adres.
Dit zal de gastheer helpen om uw verblijf zo goed mogelijk voor te bereiden.
- Babybedje betaling 20,00 € per persoon
- Huisdieren toegestaan betaling 20,00 € per huisdier per nacht
dit appartement ligt in Sassnitz. Hafen von Sassnitz en Jachthaven van Ralswiek zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Tierpark Sassnitz en Kreidefelsen bezoeken. Museum voor Onderwaterarcheologie en Alaris-Schmetterlingspark zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals wandelen. Bekijk onze reisgids voor Sassnitz
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Apartment "Villa Bella Vista - Meerblick 6" with Sea View, Balcony & Wi-Fi?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday Apartment "Villa Bella Vista - Meerblick 6" with Sea View, Balcony & Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Apartment "Villa Bella Vista - Meerblick 6" with Sea View, Balcony & Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Apartment "Villa Bella Vista - Meerblick 6" with Sea View, Balcony & Wi-Fi?
Dit appartement in Sassnitz ligt op 10 minuten wandelen van Tierpark Sassnitz, Kreidefelsen en Nationaal Park Jasmund. Ook Rügen-Galerie en Museum voor Onderwaterarcheologie liggen op 2 km afstand. Station Sassnitz ligt op 18 minuten wandelen.