Geheel appartement

The music hall near the historical center with parking

Fotogalerie voor The music hall near the historical center with parking

Een moderne woonkamer met een witte bank, twee ronde salontafels en een eettafel voor vier personen.
Een parkeerplaats met duidelijke parkeerplaatsen en een auto die daar geparkeerd staat.
Een moderne woonkamer met een witte bank, twee ronde tafels en een eethoek met stoelen.
Een balkon met een houten tafel, twee witte stoelen, een groene parasol en een plant in een pot.
Een net opgemaakt bed met witte lakens en twee handdoeken, een houten nachtkastje met een lamp, een wandplank met planten en een ladder tegen de muur.

Geheel appartement

2 slaapkamers2 badkamers74 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 245
inclusief belastingen en toeslagen
1 jul - 2 jul

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

The music hall near the historical center with parking

  • Appartement in Historisch centrum van Sarlat-la-Canéda
  • The music hall near the historical center with parking heeft alles wat je nodig hebt. Ga het net op via wifi in de kamer.
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij The music hall near the historical center with parking bieden voordelen zoals airconditioning en aparte eetruimtes, naast voorzieningen zoals wifi.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • 2 badkamers met haardrogers
    • Aparte eetruimtes, keukens en koelkasten

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Kinderstoel

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 74 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Historisch centrum van Sarlat-la-Canéda, een wijk in Sarlat-la-Canéda. Bezoek Airparc Périgord en Golf du Lolivarie als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Prehistoric Sites and Decorated Caves of the Vézère Valley en Archeologische Opgravingen Le Regourdou. Les Jardins d'Eau en Jardins de Marqueyssac zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Sarlat-la-Canéda
Meer appartementen in Sarlat-la-Canéda
Kaart
Sarlat-la-Canéda, Nouvelle-Aquitaine

In de buurt

  • Église Sainte-Marie
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Place du Marché aux Oies
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Cathédrale Saint-Sacerdos de Sarlat
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Jardin des Enfeus
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Office de Tourisme Sarlat Périgord Noir
    5 min. wandelen - 0.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Sarlat - 6 min. rijden
  • Brive-la-Gaillarde (BVE-Brive - Vallée de la Dordogne) - 57 min. rijden

Restaurants

  • Cafe Marcel
    4 min. wandelen
  • Coffee shop
    2 min. wandelen
  • Auberge de Ravilhon
    2 min. wandelen
  • Auberge De Mirandole
    3 min. wandelen
  • La Clé De Voute
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij The music hall near the historical center with parking?

Vandaag, 28 jun. 2026, kost een verblijf bij The music hall near the historical center with parking van één nacht voor twee volwassenen op 1 jul. 2026 min. € 245, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Waar staat The music hall near the historical center with parking?

Dit appartement ligt in Historisch centrum van Sarlat-la-Canéda, vlak bij Place du Marché aux Oies, Manoir de Gisson en Église Sainte-Marie. Ook Place de la Liberté en Maison de la Boétie liggen op 5 minuten wandelen. Station Sarlat ligt op 22 minuten wandelen.

Beoordelingen over The music hall near the historical center with parking