Apartment 'Eggerhof Im Sarntal' with Mountain View and Balcony
De vakantiewoning Eggerhof im Sarntal in Sarntal is de ideale accommodatie voor een ontspannen vakantie met uitzicht op de Alpen. De woning van 130 m² bestaat uit een woonkamer, een goed uitgeruste keuken, 3 slaapkamers en 2 badkamers en is daarom geschikt voor 6 personen. Extra voorzieningen zijn onder andere een tv en een wasmachine. Een babybedje en een kinderstoel zijn ook beschikbaar.
Deze vakantiewoning beschikt over 2 privébalkons voor ontspannen avonden.
In de buurt van het pand kunnen gasten skigebied Reinswald bezoeken (ca. 20 minuten met de auto), langlaufpennen (ca. 10 minuten met de auto), Rabensteiner Hof (Hofmetzgerei).
In de zomer kunnen gasten de Durralm (ca. 30 minuten te voet) en de Kratzberger See (ca. 2 uur te voet) bezoeken.
Een parkeerplaats is beschikbaar op het terrein en een parkeerplaats is beschikbaar in een garage.
De woning beschikt over een motor-, fiets- en skiopslag.
Maximaal 2 huisdieren zijn toegestaan.
Roken en het vieren van evenementen zijn niet toegestaan.
WiFi is niet beschikbaar.
Deze accommodatie heeft richtlijnen om gasten te helpen met het correct scheiden van afval. Meer informatie wordt ter plaatse verstrekt.
Waterbesparende voorzieningen zijn geïnstalleerd bij deze accommodatie.
De elektriciteit in dit pand wordt gedeeltelijk opgewekt door fotovoltaïsche panelen.
- Huisdieren toegestaan betaling 10,00 € per huisdier per nacht
dit appartement ligt in Sarentino. Bezoek culturele hoogtepunten Rohrerhaus en Museo Passiria. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Alpin Bob Meran 2000 en Giardini di Castel Trauttmansdorff. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Tennis Club Merano of Renbaan van Merano. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Sarentino
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Eggerhof Im Sarntal' with Mountain View and Balcony?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'Eggerhof Im Sarntal' with Mountain View and Balcony inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Eggerhof Im Sarntal' with Mountain View and Balcony uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'Eggerhof Im Sarntal' with Mountain View and Balcony?
Dit appartement in Sarentino ligt op 15 km afstand van Val Sarentino, VVV van Sarentino en Rohrerhaus. Ook Isarcovallei en Reinswald Winter- en Excursiegebied liggen op 20 km afstand.