Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Wonderful mansion with several rooms, 300m from the beach!
Dit vakantiehuis beschikt over een buitenzwembad, een fitnesscentrum en een wasserij. Je vindt er ook een spelletjesruimte, een tuin en barbecues. Dit vakantiehuis heeft 8 slaapkamers en biedt een zetelbed en een balkon. Geniet van een privézwembad en standaard voorzieningen zoals de keuken met een koelkast en oven.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een privézwembad en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een balkon. De keukens en kitchenettes beschikken over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Recreatieve voorzieningen van dit vakantiehuis bestaan onder andere uit een buitenzwembad en fitnessfaciliteiten.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Afwasmachine
Blender
Elektrische waterkoker
IJsmachine
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
8 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Badkamer
8,5 badkamers
Douche
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Buiten
Balkon
Barbecue
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Opmerking van de eigenaar: Permitido nas áreas abertas.
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Spelletjesruimte
Sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 22
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Animais grandes, não permitido dentro de casa.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Ótimo para crianças.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Permitido nas áreas abertas.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property Saquarema
Vrbo Property Private vacation home
Vrbo Property Private vacation home Saquarema
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt vlak bij het strand in Saquarema. Shopfanaten kunnen bij Lake's-winkelcentrum hun slag slaan. Als je liever de prachtige natuur intrekt, verken dan Itauna-strand en Lagoinha. Bekijk onze reisgids voor Saquarema
Beschikt Wonderful mansion with several rooms, 300m from the beach! over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Wonderful mansion with several rooms, 300m from the beach!?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Wonderful mansion with several rooms, 300m from the beach! inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Wonderful mansion with several rooms, 300m from the beach! uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Wonderful mansion with several rooms, 300m from the beach!?
Dit vakantiehuis ligt vlak bij het strand, op 3 km afstand van Itauna-strand, Lake's-winkelcentrum en Lagoinha. Ook Canhao-plein en Heitor Bravo-stadion liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen over Wonderful mansion with several rooms, 300m from the beach!