HOTEL HANAMIZUKI
Fotogalerie voor HOTEL HANAMIZUKI





Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Alle foto's voor Standaard kamer, roken laden

Standaard kamer, roken
Alle foto's voor Deluxe kamer, roken laden

Deluxe kamer, roken
Alle foto's voor Executive kamer, roken laden

Executive kamer, roken
Alle foto's voor Kamer, roken (Suite) laden

Kamer, roken (Suite)
Misschien vind je dit ook leuk

Comfort Hotel ERA Sapporo North
Wijk Kita
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Ontbijt beschikbaar
- Wasvoorzieningen
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 20 beoordelingen
De prijs is € 63
23 mrt - 24 mrt
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

1-28-30 Zenibako, Otaru, Hokkaido, 047-0261
In de buurt
Odori-park22 min. rijden - 22.0 km
Winkelstraat Tanukikoji23 min. rijden - 22.7 km
Sapporo Dome31 min. rijden - 30.7 km- Zenibako-strand11 min. wandelen - 0.9 km
- Snow Cruise Onze2 min. rijden - 2.0 km
Lokaal vervoer
- Station Hoshimi - 4 min. rijden
- Zenibako Station - 8 min. wandelen
- Sapporo (OKD-Okadama) - 36 min. rijden
Restaurants
- 文華楼14 min. wandelen
- 洋菓子工房べんべや 本店4 min. rijden
- アジアンバーラマイ 小樽店2 min. rijden
- 銭函更科3 min. rijden
- ZENIBAKO STYLE CAFE17 min. wandelen
Over deze accommodatie
HOTEL HANAMIZUKI
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Sonia Otaru
Hotel Sonia Otaru
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
- Ontbijt beschikbaar
8.6 van 10, Uitstekend, 1.003 beoordelingen
De prijs is € 56
23 mrt - 24 mrt
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Kinderen t/m 18 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
HOTEL HANAMIZUKI Hotel
HOTEL HANAMIZUKI Otaru
HOTEL HANAMIZUKI Hotel Otaru















