Geheel appartement

Studio a 500m do Allianz Parque

2.5-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Studio a 500m do Allianz Parque

Appartement | Verduisterende gordijnen, een strijkplank/strijkijzer, gratis wifi
Appartement | Terrein van de accommodatie
Appartement | Details aan de buitenkant
Appartement | Fitnessfaciliteiten
Appartement | Zwembad | Een binnenzwembad en een buitenzwembad

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

Max. aantal: 223 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Wasvoorzieningen
  • 24/7 receptie
  • Uitzicht op de stad
De huidige prijs is € 182
inclusief belastingen en toeslagen
7 jun - 8 jun

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Studio a 500m do Allianz Parque

  • Appartement vlak bij Allianz Parque
  • Studio a 500m do Allianz Parque biedt onder andere een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Een binnenzwembad en een buitenzwembad
    • Een 24-uurs receptie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Studio a 500m do Allianz Parque bieden voorzieningen zoals gratis wifi.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Binnenzwembad
  • Buitenzwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Kinderzwembad

Wasvoorzieningen

  • Wasserette

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Toeslag: BRL 90 per huisdier per verblijf
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • 24-uursreceptie
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Verduisterende gordijnen

Dingen om te doen

  • Kinderzwembad

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur

Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je BRL 90 per huisdier, per verblijf

Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Alleen honden en katten zijn toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Schoonmaakkosten: BRL 179 per accommodatie, per verblijf (afhankelijk van de verblijfsduur en unitgrootte)

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: BRL 90 per huisdier, per verblijf
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Beschikt Studio a 500m do Allianz Parque over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een binnenzwembad, een buitenzwembad en een kinderzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Studio a 500m do Allianz Parque?

Vandaag, 24 mei 2026, kost een verblijf bij Studio a 500m do Allianz Parque van één nacht voor twee volwassenen op 7 jun. 2026 min. € 182, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Studio a 500m do Allianz Parque?

Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van BRL 90 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Studio a 500m do Allianz Parque inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Studio a 500m do Allianz Parque uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Studio a 500m do Allianz Parque?

Dit appartement ligt in Perdizes, op 2 km afstand van West Plaza en Allianz Parque. Ook Avenida Paulista en Rua Oscar Freire liggen op 5 km afstand. Station Palmeiras-Barra Funda ligt op 22 minuten wandelen en naar Station Vila Madalena is het 27 minuten wandelen.

Beoordelingen over

Beoordelingen

9,8

Uitzonderlijk