dit appartement ligt in Bela Vista, een wijk in São Paulo. Avenida Paulista en Rua Oscar Freire zijn zeker een bezoekje waard als je graag wilt shoppen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Parque do Ibirapuera verkennen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Allianz Parque of Anhembi Parque - Centro de Eventos e Convenções. Bekijk onze reisgids voor São Paulo
R. Dr. Penaforte Mendes, 69, São Paulo, SP, 01308-010
In de buurt
Avenida Paulista
11 min. wandelen - 1.0 km
Winkel- en congrescentrum Frei Caneca
2 min. wandelen - 0.2 km
Hospital Sírio-Libanês
5 min. wandelen - 0.4 km
Rua Augusta
6 min. wandelen - 0.6 km
Hospital Nove de Julho
8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
Station São Paulo Julio Prestes - 5 min. rijden
Metrostation Higienópolis-Mackenzie - 11 min. wandelen
Luchthaven São Paulo-Congonhas (CGH), Brazilië - 31 min. rijden
Restaurants
Outback Steakhouse
1 min. wandelen
Temakeria e Cia
2 min. wandelen
Paraná Café & Bistrô
2 min. wandelen
Latife
2 min. wandelen
Check-in Burger and Bar
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
My One Bela Vista
Dit appartement beschikt over een wasserij. Dit appartement bevat een keuken met een koelkast en microgolfoven, naast gratis wifi en een smart-tv met digitale zenders. Netflix, een espressoapparaat en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een espressoapparaat en een koffiezetapparaat/waterkoker. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
In dit appartement in São Paulo is wifi gratis, met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen). Elke smart-tv van 42 inch heeft digitale zenders en Netflix. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen.
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt een toegangscode.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
Het wordt aanbevolen om de mobiele app van de accommodatie, Whatsapp, te downloaden voor je incheckt
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schoonmaakkosten: BRL 170 per accommodatie, per verblijf
Vóór het inchecken dien je een waarborg van BRL 1000 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 36.144.333/0001-31
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
My One Bela Vista
My One Bela Vista Apartment
My One Bela Vista São Paulo
My One Bela Vista Apartment São Paulo
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij My One Bela Vista ?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij My One Bela Vista ?
Vandaag, 28 mrt. 2026, kost een verblijf bij My One Bela Vista van één nacht voor twee volwassenen op 28 apr. 2026 min. € 105, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij My One Bela Vista inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij My One Bela Vista uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat My One Bela Vista ?
Dit appartement ligt in Bela Vista, op 15 minuten wandelen van Winkel- en congrescentrum Frei Caneca en Avenida Paulista. Ook Allianz Parque en Rua Oscar Freire liggen op 5 km afstand. Metrostation Higienópolis-Mackenzie ligt op 11 minuten wandelen en naar Station Consolação is het 15 minuten wandelen.