Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Apartment 5 min. from Albert Einstein hospital and 3 min. from Morumbis

Dit appartement biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij Morumbi-stadion.

Fotogalerie voor Apartment 5 min. from Albert Einstein hospital and 3 min. from Morumbis

Zwembad
Smart-tv
Interieur
2 slaapkamers, een bureau, een strijkplank/strijkijzer, wifi
Een microgolfoven, een oven, een kookplaat

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Huisdiervriendelijk
  • Wasmachine
  • Keuken
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Apartment 5 min. from Albert Einstein hospital and 3 min. from Morumbis

Dit appartement biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij Morumbi-stadion.
Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Dit appartement heeft een wasmachine. Verder is de keuken voorzien van een oven, kookplaat en microgolfoven. Een terras, een smart-tv en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer heeft een terras. Elke kamer is voorzien van smart-tv. De keukens beschikken onder meer over een kookplaat, een microgolfoven, kookgerei, borden en bestek en een koffiezetapparaat/waterkoker.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Keuken

  • Blender
  • Broodrooster
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier

Woonruimtes

  • Woonkamer

Entertainment

  • Smart-tv

Buiten

  • Patio

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Werkplekken

  • Bureau

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Tot 10 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Over deze buurt

Kaart
SÃO paulo, sao paulo

In de buurt

  • Ziekenhuis Albert Einstein Israelite - 16 min. wandelen - 1.4 km
  • Bandeirantes paleis - 3 min. rijden - 1.5 km
  • Fundação Maria Luisa e Oscar Americano - 3 min. rijden - 1.8 km
  • Begraafplaats van Morumbi - 4 min. rijden - 3.2 km
  • Instituto Lina Bo e P.M. Bardi - 4 min. rijden - 1.8 km

Lokaal vervoer

  • São Paulo - Morumbi Station - 4 min. rijden
  • Station São Paulo Morumbi - 6 min. rijden
  • Luchthaven São Paulo-Congonhas (CGH), Brazilië - 26 min. rijden

Restaurants

  • ‪Portão 5 Pizza Bar Grill - ‬15 min. wandelen
  • ‪By Koji - ‬15 min. wandelen
  • ‪Raça Steakhouse Morumbi - ‬15 min. wandelen
  • ‪SP Sushi - ‬15 min. wandelen
  • ‪Burger King - ‬4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Apartment 5 min. from Albert Einstein hospital and 3 min. from Morumbis over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Apartment 5 min. from Albert Einstein hospital and 3 min. from Morumbis ?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Waar staat Apartment 5 min. from Albert Einstein hospital and 3 min. from Morumbis ?

Dit appartement ligt in Morumbi, op 2 km afstand van Morumbi-stadion en Ziekenhuis Albert Einstein Israelite. Ook Shopping Jardim Sul en Estaiada Brug van São Paulo liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen over Apartment 5 min. from Albert Einstein hospital and 3 min. from Morumbis

Beoordelingen

9,2

Fantastisch