Loizos Stylish Residences ligt in het stadscentrum en vlak bij het vlonderpad in Santorini. Oud-Thira en Kasteel Oia zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Caldera van Santorini en Strand van Kamari. Lost Atlantis Experience Museum en Zonsondergang bij Oia zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Santorini
Thira (JTR-Nationale luchthaven Santorini) - 12 min. rijden
Restaurants
Esperisma Bar - Restaurant
3 min. wandelen
Solo Gelato
5 min. wandelen
Λαδόκολλα
2 min. wandelen
Yogi & Gyro
5 min. wandelen
PK Cocktail Bar
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Loizos Stylish Residences
Dit aparthotel beschikt over een buitenzwembad, een conciërgeservice en hulp bij uitstappen/tickets. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Een kapsalon en een kluis bij de receptie zijn enkele van de overige voorzieningen. Elk aparthotel biedt gratis wifi, lakens van Egyptisch katoen, en een flatscreentelevisie met digitale zenders. Een regendouche, een haardroger en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Loizos Stylish Residences heeft 23 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met badjassen en een haardroger. Elke kamer is in eigen stijl gemeubileerd. Alle bedden hebben lakens van Egyptisch katoen en luxe beddengoed. Elke flatscreentelevisie van 32 inch heeft digitale zenders.
Elke badkamer heeft een douche met een regendouche en gratis toiletartikelen. In dit aparthotel in Santorini is wifi gratis. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Shuttleservice van/naar de veerbootterminal (toeslag)
Eten en drinken
Minikoelkast
Eetopties
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 11.00 uur: EUR 15 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
Slaapkamers
Lakens van Egyptisch katoen
Badkamer
1 privébadkamer
Badjassen
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met digitale zenders
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Conciërgeservices
Dagelijkse huishoudservice
Hulp met excursies en tickets
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte tijden
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij het vlonderpad/de promenade
In een winkelgebied
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
1 gebouw
2 etages
23 units
Gebouwd in 1994
Individuele aankleding
Toegang via buitengalerij
Waterbesparende toiletten
Zonne-energie
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de veerbootterminal (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 08.30 uur tot 23.30 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
Deze accommodatie is van 2 november 2025 tot 23 maart 2026 gesloten (datums kunnen wijzigen).
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 5.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Deze accommodatie maakt gebruik van zonne-energie
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Loizos
Loizos Apartments
Loizos Apartments Santorini
Loizos Santorini
Loizos Stylish Residences Hotel Santorini
Loizos Stylish Residences Hotel
Loizos Stylish Residences Santorini
Loizos Apartments Hotel Fira
Loizos Stylish Residences Santorini/Fira
Loizos Stylish Residences Hotel
Loizos Stylish Residences Santorini
Loizos Stylish Residences Hotel Santorini
Veelgestelde vragen
Beschikt Loizos Stylish Residences over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Loizos Stylish Residences?
Vandaag, 7 apr. 2026, kost een verblijf bij Loizos Stylish Residences van één nacht voor twee volwassenen op 8 apr. 2026 min. € 73, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Loizos Stylish Residences?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Loizos Stylish Residences inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Loizos Stylish Residences uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Loizos Stylish Residences?
Dit aparthotel ligt in het centrum van Santorini, vlak bij Caldera van Santorini en Museum of prehistorisch Thira. Ook Folkloremuseum van Santorini en Metropolitaanse Orthodoxe Kathedraal liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Loizos Stylish Residences
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,2
Locatie
9,4
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 574 van 943 beoordelingen
10 - Uitstekend
574
Gastenscore: 8 - Goed. 291 van 943 beoordelingen
8 - Goed
291
Gastenscore: 6 - Redelijk. 57 van 943 beoordelingen
6 - Redelijk
57
Gastenscore: 4 - Matig. 17 van 943 beoordelingen
4 - Matig
17
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 943 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
8/10 – Goed
Beng Chew
2 mei 2024
Prima
Beng Chew
3 nachten verbleven in april 2024
8/10 – Goed
Fook Seong
17 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fook Seong
3 nachten verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Lars, Barendrecht
Reisde met partner
17 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geweldige accomodatie. Mooi verzorgde kamer, alles top in orde. Ondanks het covid-19 virus een goede afstemming tussen het personeel en schoonmaak. Een mooie accomodatie, vlakbij het main square, de Caldera en het busstation.
Lars
6 nachten verbleven in juli 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
20 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mooie en goed gelegen accommodatie met vriendelijk personeel.
Geverifieerde reiziger
12 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
MoniqueDumoulin, 's-Hertogenbosch
26 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima klantvriendelijk verblijf.
Het is maar net waar klanten van houden.
Ik apprecieer de eenvoud en de luxe van een zwembadje middenin/op een bloedheet Santorini en dat zowaar in het centrum vam Thira/Fira.
Enorm VRIENDELIJK personeel met taxiservice, terecht voor een redelijke prijs. LIEVE BETROUWBARE MENSEN.
Maar als men van luxe houdt en GLAMOUR , kan men beter het veelvoudige BETALEN elders in de hoofdstad Thira of Oia.
Loizos is genieten op menselijke maat en een schappelijke prijs voor de LOCATIE en voorzieningen en vooral geen glamour en glitter en elitair gedoe.
MoniqueDumoulin
1 nacht verbleven in juni 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
23 aug 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beautiful hotel, close to everything
The hotel was really nice and the room also very comfortable and clean. The location was perfect close to a the walking streets of fyra with amazing view and also to the bus station.
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Margaret, Harkstede
26 jul 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Heerlijke plek, mooi hotel
Erg leuk: rustig midden in de stad, van alle gemakken voorzien.
Margaret
10/10 – Uitstekend
CHRIS, Middletown
Reisde met familie
25 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice little hotel right at the beginning of the caldera walk (still not crowded area, and you can drive up there). Rooms were clean, staff very helpful, the pool area really refreshing.
CHRIS
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Ruperto V
26 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ruperto V
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Biljana
21 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Loved staying at Loizos
Perfect little boutique hotel. Clean, comfortable and great location. What makes it stand out is the service and warm hospitality of the people, especially Irene at the reception and the most amazing Renata in the restaurant.
Biljana
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Affan
Reisde met partner
19 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Had an amazing stay at luzios. We choose the honeymoon room with Jacuzzi and it was a delight. 100% recommended
Affan
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Gabriel
19 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to be based for exploding santorini with transport with large spacious rooms.
Gabriel
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Amélie
12 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hôtel très bien situé à Fira, très propre et le personnel très courtois et prix très descent! Très beau séjour
Amélie
3 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Judith
12 okt 2025
Positief: Voorzieningen
No ocean view but a very pretty clean area. Staff was helpful, breakfast was good, omelettes, ham, sausage, cereal, fruit. Very quiet.
Judith
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Shawna
Reisde met een groep
10 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Stay was great.
Shawna
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Iraci
Reisde met familie
10 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Funcionários atenciosos, amabilidade no tratamento.
Iraci
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Nicholas
1 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location. Breakfast had a lot of options and was delicious. They thoroughly cleaned the rooms everyday
Nicholas
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
PATRICIA
Reisde met familie
30 sep 2025
Positief: Netheid
Ótima acomodação, super limpa, camas confortáveis, travisseiros e roupa de cama excelentes, bem localizado, tranquilo, equipe simpática e prestativa
PATRICIA
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Anna
27 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice and quiet, lovely stuff and good location
Anna
7 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Hans Jochen
Reisde met een groep
24 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gerne wieder
Hans Jochen
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Susana
Reisde met een groep
21 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The Family Apartment was very spacious for 3 friends (it had 2 separate rooms) with very confortable beds. Breakfast was absolutely delicious and very complete. The room and bathroom were very clean. The only drawback is that the shelves looked a bit run down and also that we could hear some noise from people at the pool, but not a reason not to stay here. The hotel is also in a great location, right at the entrance of Fira and very close to the bus station and the caldera walk.
Susana
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
James
18 sep 2025
Best bed ever
The staff were very very warm, welcoming and friendly. The bed and pillows were possibly the most comfortable I have ever slept in! You will also like the pool if you like cool water!!
James
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
David, Oracle
12 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
David
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Alma Rosa
9 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Todos los servicios perfectos!! Su personal muy eficiente y amable!! Muy bonito el hotel , muy ubicado y muy limpio !!
Alma Rosa
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Anne
7 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Had a fantastic stay at Loizos - 5 mins from bus station and 5 mins walk to Caldera. Although near centre apartment was nice and quiet. Apartment was spotlessly clean and Staff were lovely and friendly and couldn’t do enough for you - even gave us an upgrade to a larger 2 bedroom apartment. Would highly recommend and would definitely stay again. When back in Santorini